הייקון מערכות תתקין מערכת במפעל DS Smith העולמית

החברה הודיעה כי תתקין לראשונה את המערכת החדשה Beam3 במפעל של DS Smith העולמית. מניית החברה עולה ב-5.57%+

 

 

 
שלמה נמרודי, מנכ״ל הייקון מערכות, צילום: רועי מזרחישלמה נמרודי, מנכ״ל הייקון מערכות, צילום: רועי מזרחי
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
16/06/2024

בשבוע שעבר, דיווחה הייקון על הזמנות, הזמנות מותנות ומכתבי כוונה למערכות בהיקף של כ-16.5 מיליון דולר

שלמה נמרודי, מנכ״ל הייקון: ״אנו עמלים על חידושים ושיפור ביצועי מערכות החברה, ורואים זאת במבחן התוצאה מול לקוחות קיימים וחדשים. התגאנו להציג בדרופה את הפיתוחים החדשים וקיבלנו הזמנות, ביניהן מכירה ראשונה של מערכת Beam3, אותה כאמור הצגנו בתערוכה. המערכת תעבור הישר מהתערוכה ותותקן החודש באחד ממפעלי DS Smith באירופה. ל-DS Smith מאות מפעלי ייצור ברחבי העולם והתקנה זו מהווה עבורנו אשרור כי מערכות הייקון עוברות למרכז הבמה בתעשייה (“mainstreaming”). אין ספק שהצלחה בהתקנה זאת תפתח את הדלת למכירות חדשות וחוזרות ללקוח זה. כמו כן אין ספק שהודעה זו תשפיע על לקוחות אחרים". 

הייקון מערכות מדווחת על התקנה ראשונה למערכת החדשה Beam3, אשר זה עתה הוצגה בתערוכת דרופה הבינלאומית. המערכת מיועדת להתקנה באחד ממפעלי DS Smith, חברה בינלאומית מובילה לייצור נייר, קרטונים, אריזות ומעמדי תצוגה, לה מאות מפעלי ייצור ברחבי אירופה וארה״ב, עם היקף הכנסות שנתי (נכון ל-2023) בסך של למעלה מ-8 מיליארד פאונד. DS Smith תמשיך לרכוש מהייקון שירותים שונים ומוצרים מתכלים, על מנת להפעיל באופן שוטף את המערכת. הזמנה זו היא פרי שיתוף הפעולה של הייקון עם חברת BHS העולמית, עימה התקשרה בשיתוף פעולה אסטרטגי בחודש אוקטובר האחרון. Beam3 תותקן במהלך החודש הקרוב במפעל באירופה והייקון צפויה לרשום הכנסות בגין מכירת מערכת זאת במהלך הרבעון השני 2024. 

כמו כן, מדווחת הייקון על קבלת מקדמה משמעותית בגין עסקת המכירה למערכת Beam2C, הראשונה באנגליה, עליה דווחה החברה בשבוע שעבר. החברה מתכוונת לספק ולהתקין מערכת זאת במהלך הרבעון השלישי של 2024. 

מערכות ה-Beam2/3 לשוק הקרטון הקשיח, נמכרות בטווח מחירים של 1.6-1.8 מיליון דולר מותנה בתצורת המערכת. מערכות ה-Beam2C לשוק הקרטון הגלי, נמכרות בטווח מחירים של 2-2.7 מיליון דולר מותנה בתצורת המערכת.  

בשבוע שעבר, דיווחה הייקון על התקדמות משמעותית בפוטנציאל המכירות לשנתיים הקרובות, בעקבות השתתפותה בתערוכת דרופה, התערוכה הגדולה והחשובה ביותר לשוק העולמי בתחום הדפוס וייצור האריזות. הייקון עוררה עניין רב במוצריה וחתמה על הזמנות, הזמנות מותנות ומכתבי כוונה למערכות פרי פיתוחה, בהיקף של כ-16.5 מיליון דולר, לפני הכנסות ממתכלים ושירותים. 

תערוכת דרופה העולמית, צילום: הייקון

x