שבב ה-USB של ולנס סמיקונדקטור שולב במוצרים חדשים

ולנס סמיקונדקטור מודיעה כי שבב ה-USB החדש של החברה, VS6320, שולב במגוון רחב של מוצרים חדשים ובהם מרחיקים ל-USB, מצלמות PTZ, וידאו בר, לוחות קיר ותחנות עגינה

 

 

 
גדעון בן צבי, מנכ״ל ולנס סמיקונדקטור, צילום: ולנס סמיקונדקטורגדעון בן צבי, מנכ״ל ולנס סמיקונדקטור, צילום: ולנס סמיקונדקטור
 

עידו אסיאג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
16/06/2024

חברת ולנס סמיקונדקטור (Valens Semiconductor, NYSE:VLN) , ספקית מובילה של שבבים לתקשורת מהירה בתעשיות האודיו-וידאו והרכב, הודיעה כי ערכת השבבים החדשה שלה VS6320, הכוללת פתרון הרחקה ייחודי לממשק  USB 3.2הפופולרי, שולבה בעשרות מוצרים של שחקנים מובילים בענף האודיו-וידאו. המוצרים החדשים הושקו בכנס InfoComm 2024 בלאס וגאס, הגדול בתחומו בעולם. המגוון הרחב של השקות המוצרים בזמן כה קצר מחזק את הצורך בשוק לטכנולוגיה של ולנס עם ה-VS6320, המאפשרת חיבור גמיש, פשוט וארוך טווח של ציוד היקפי USB 3.2 על גבי כבל יחיד (Category cable).

ה-VS6320 הוא פתרון הרחקה לממשק USB 3.2 מבוסס ASIC הראשון בשוק. הוא תומך בתקן HDBaseT-USB3, המאפשר חיבור ארוך טווח של נתוני USB דו-כיווניים בקצב 6Gbps, לצד מתח, ואותות בקרה וסנכרון.

"המספר המרשים של חברות שתכננו מוצרים התומכים בערכת השבבים החדשה של ולנס, VS6320, מעיד על הערך הגדול שמביא השבב הזה ללקוחות שלנו - מתן תקשורת USB 3.2 אמינה לטווח ארוך תוך שמירה על עלויות, גודל ופיזור אנרגיה נמוכים יותר", אומר גבי שריקי, סמנכ"ל בכיר וראש חטיבת האודיו-וידאו בחברת ולנס סמיקונדקטור. "כל אלה יקלו על ציוד USB היקפי להפוך לנפוץ בתעשיית האודיו-וידאו, ואנו גאים לעמוד בראש הטרנספורמציה בתעשייה, באמצעות פתרון תקשורת אמין ואיכותי עבור הממשק המבוקש הזה".

בין המוצרים ששוחררו לשוק בתערוכת InfoComm, ניתן למצוא מרחיקי USB, מצלמות PTZ, וידאו בר (video bar), לוחות קיר, תחנות עגינה, בקרי ומתגי USB. כל אלה יעצימו את מערכות ה-video conferencing עם תקשורת אמינה, יעילה ובמחיר סביר.

"אנחנו משיקים חבילה שלמה של מוצרים המבוססת על VS6320 של ולנס, לאחר שענתה בהצלחה על אתגרי התקשורת של הרחבה אמינה של USB 3.2", אומרת ג'ניפר קרוטינגר, מנהלת מוצר C2G ב-Legrand | AV. "המוצרים שלנו משתרעים על מגוון יישומים, כולל חדרי ישיבות וחינוך, וכבר ראינו התעניינות משמעותית במוצרים אלה מצד הלקוחות והשותפים שלנו".

"כשזה מגיע ל-video bars, הבעיה השכיחה ביותר שדווחה על-ידי משתמשי קצה הייתה הגבלת המרחק בזמן פגישות ובמקרי -Bring Your Own Device", אמר בובי הא (Bobby He), מנכ"ל PolyView. "עם ה- VS6320 החדש של ולנס, כעת אנו מבטלים לחלוטין את הבעיה הזו, תוך הרחקה פשוטה וחלקה של ה-video bar. אנו מרחיבים את קו המוצרים שלנו כדי לתמוך במותגי המצלמות המובילים עם הטכנולוגיה החדשנית הזו של ולנס".

"אנו מחויבים תמיד לספק לשוק מוצרי AV/UC מקצועיים באיכות גבוהה, וזו הסיבה שאנו שמחים לשתף פעולה עם ולנס בפתרון הארכת USB 3.2 זה", אמר קית' קנדי, מנכ"ל ProITAV USA. "רבים מהספקים הגדולים בתעשיית ה-ProAV, אותם אנו מחשיבים כלקוחותינו, הגדירו את מוצרי הדור הבא שלהם כך שיכללו הרחקת HDBaseT-USB3, ואנו שמחים להיות מסוגלים להציע עיצובים חדשניים המבוססים על VS6320".

x