סלייס מעדכנים: עמיתי החברה יכולים להיכנס לאזור האישי שלהם

המנהל המורשה של סלייס גמל מעדכן כי עמיתי החברה בקופות הגמל המסלוליות יכולים להיכנס לאזור האישי שלהם; הגישה לקופות הגמל בניהול אישי עדיין לא אפשרית בשל הבדיקה שלהן

 

 

 
אפי סנדרוב, מנכ״ל עמיתים קרנות הפנסיה הוותיקות, צילום: דרור סיתהכלאפי סנדרוב, מנכ״ל עמיתים קרנות הפנסיה הוותיקות, צילום: דרור סיתהכל
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
16/06/2024

אפי סנדרוב, המנהל המורשה של סלייס גמל, פרסם היום באתר החברה כי עמיתי סלייס בקופות הגמל המסלוליות, יכולים להיכנס כבר לאזור האישי שלהם. עד כה יכלו העמיתים להתעדכן ביתרות רק באמצעות ממשק המסלקה/שירות הלקוחות.

לעומת זאת, לא תתאפשר כניסה לאזור האישי של עמיתי קופות הגמל בניהול אישי (IRA), מאחר שצוות הניהול המורשה טרם השלים את הבדיקות בעניינן, מציין סנדרוב בהודעתו.

הצוות המורשה בראשות סנדרוב מקיים בדיקות בקופות הגמל בניהול אישי של סלייס, בהן נמצאו אי סדרים מתמשכים. מדובר בכספים שהושקעו בקרנות חו"ל דרך סלייס גמל, שהיקפם מוערך בכ-800 מיליון ₪.

לפני כשבועיים פנה סנדרוב, אל מספר סוכנויות ביטוח וחברות השקעות דרכם הושקעו כספי חוסכים, עמיתי סלייס, בקרנות בחו"ל, ללא ידיעתם, בדרישה להחזרת הכספים לידי חשבון נאמנות של החברה המנהלת בניהול מורשה. מדובר בכספי עמיתים שאותן סוכנויות שהועברו אל עשרות קרנות אמריקאיות לא סחירות, שכונו בידי סנדרוב בביה"מ כ"קרנות אדומות".

x