מטריקס חתמה עסקה עם חברת Redis לקידום פתרונות ביג דאטה

מטריקס מוצרי תוכנה חתמה על הסכם ייצוג עם רדיס הישראלית לקידום פתרונות עתירי ביצועים בתחום הביג דאטה; מניית מטריקס עולה ב-2.47%+

 

 

 
מימין: אלכס ורשבסקי, צילום: אירה ורשבסקי; משמאל: ליאור בלאסן, צילום: חיה גולדמימין: אלכס ורשבסקי, צילום: אירה ורשבסקי; משמאל: ליאור בלאסן, צילום: חיה גולד
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
17/06/2024

חטיבת מוצרי התוכנה של חברת מטריקס חתמה על הסכם ייצוג והפצה עם חברת Redis, המפתחת מערכת מסד נתונים ועיבודם בזיכרון מהמהירות, המתקדמות והמובילות בעולם. במסגרת שיתוף הפעולה, מטריקס תציע ללקוחות בישראל את כלל פתרונות Redis לייעול, שיפור וניהול נתונים, יישומים ומערכות ארגוניות באופן מיטבי, פשוט, נוח ומהיר במיוחד מבחינת ביצועים, עם יכולת שרידות, סקיילביליות, אפשרות אחסון בכל העננים כולל On Premise, ואמינות ברמה הגבוהה ביותר.

השותפות עם Redis מרחיבה את היצע הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים שמציעה מטריקס ללקוחותיה. השותפות צפויה להביא לחדשנות ולשיפורים משמעותיים בתחום הביג דאטה בקרב ארגונים גדולים בישראל, דבר הקריטי לעידן הדיגיטלי הנוכחי.

אלכס ורשבסקי, מנהל תחום דאטה במטריקס מוצרי תוכנה: "ההסכם עם Redis מהווה צעד חשוב בהמשך הגדילה וההתפתחות של מטריקס בתחום הטכנולוגיות החדשניות. Redis מביאה איתה יכולות מהפכניות שישנו את פני העבודה עם מסדי נתונים גדולים בארגונים הדורשים עיבודים מהירים מאוד, ואנו גאים להיות חלק מהמהלך הזה."

ליאור בלאסן, מנהל פעילות עסקית ב-Redis ישראל: "השותפות עם מטריקס מסמלת את מחויבותנו להביא ללקוחותינו את הפתרון הטוב ביותר בשוק בתחום הביג דאטה. אנו מאמינים שהטכנולוגיה המתקדמת של Redis תאפשר לארגונים בישראל לקחת צעד גדול קדימה לעבר יעילות וביצועים מקסימליים."

על רקע חתימת ההסכם החדש ולרגל השקת שיתוף הפעולה באופן רשמי, מתוכננת סדרת מפגשים והדרכות ללקוחות מטריקס, כדי להציג בפניהם את הפוטנציאל העסקי העצום הטמון בשימוש בטכנולוגיות של Redis. 

x