Cloudojo מבית בזק בינלאומי חתמה הסכם להעמקת שיתוף הפעולה עם WIZ הישראלית

במסגרת הסכם הייצוג תציע Cloudojo לחברות וארגונים את הפתרון להגנת יישומים מבוססי ענן ותהיה אחראית על יישומו וניהולו. בנוסף תאפשר החברה ללקוחותיה שישתתפו ב-AWS TLV Summit לקבל הערכה חינמית של אבטחת הענן שלהם

 

 

 
מימין: תומר גיל לוי, צילום: Wiz Cloud LTD; חיים חזק, צילום: יח״צ בזק בינלאומימימין: תומר גיל לוי, צילום: Wiz Cloud LTD; חיים חזק, צילום: יח״צ בזק בינלאומי
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
20/06/2024

חברת פתרונות הענן Cloudojo, מבית בזק בינלאומי, מעמיקה את שיתוף הפעולה שלה עם WIZ, חברת אבטחת המידע בענן, לאחר חתימה על הסכם לייצוג ויישום פתרון אבטחת יישומי הענן CNAPP - cloud native application protection platform המוביל של החברה הישראלית.

Cloudojo מסייעת לארגונים לבנות, לפרוס, להריץ יישומים מבוססי ענן בצורה מאובטחת, גם כאשר הסביבה היא דינמית. בכך, ייהנו החברות לא רק מפתרון מוביל ואיכותי של WIZ, אלא גם משירות מקיף של Cloudojo על כל סביבת הענן שלהם במקום אחד. 

לשם כך מעמידה Cloudojo את אנשי Devops הטובים מסוגם בתחום, המסוגלים לראות את כלל צרכי הלקוח ולא רק את הצרך בהטמעת המוצר. במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות מתאפשרת תקשורת ישירה בין אנשי ה- Devopsשל Cloudojo לאנשי המוצר והפיתוח של WIZ באופן שיאפשר להעניק ללקוחות שיבחרו בפתרון מענה מושלם לפי צרכיהם. בכך נהנים הלקוחות ממיקסום הערך הגבוה של הפלטפורמה של WIZ, בין היתר באיתור הזדמנויות לחסכון בזמן רכישת המוצר. 

WIZ היא חברת אבטחת המידע למחשוב ענן, הצומחת במהירות מסחררת. לאחרונה הכריזה החברה על גיוס 100 מיליון דולר לפי שווי של 12 מיליארד דולר. פתרון האבטחה של החברה משתמש ב-API בלבד, ללא התקנת סוכנים על גבי שרתים ולכן התקנתה נעשית במהירות רבה, ללא צורך בהטמעה ממושכת במשאבי הענן השונים. הפתרון של WIZ מאפשר לארגונים המשתמשים בשירותי ענן לקבל תמונה של סביבות הענן שלהם, ולאתר סיכונים כגון חולשות אבטחה, בעיות קונפיגורציה ובעיות הזדהות. המוצר פועל בפלטפורמות העיקריות לשירותי ענן ובהן Amazon Web Services,‏ Microsoft Azure ו-Google Cloud Platform.

לדברי תומר גיל לוי, מצוות המוצר של Wiz: "אנו בטוחים כי מומחי חברת Cloudojo יידעו להעניק ללקוחות בישראל, המיישמים סביבות ענן, את היתרונות המוכחים של WIZ. כחברה שגדלה במהירות אנו רואים בקלאודוג'ו מאפיינים רבים שאנחנו מזהים מהמסע שלנו. במהלך שנת פעילותה Cloudojo ביססה את עצמה ככוח עולה בתחום, וזה ניכר מאוד, לכן הבחירה להעמיק את הדרך המשותפת נראית לנו טבעית. אנחנו מאמינים שיחד נלווה חברות וארגונים לעבר תשתיות ענן במקצועיות, שקיפות ואיכות ללא פשרות עבור כל לקוח שיבחר בשירות המשותף״.  

לדברי חיים חזק מנכ"ל Cloudojo: "מעבר של חברות לפלטפורמות מבוססות ענן, הופכות את שרשרת האספקה למחוברת יותר, יוצרת יותר משטחי תקיפה וחשיפה לסיכוני אבטחת מידע מאז ומעולם, אך ביתר שאת מאז השביעי באוקטובר. לצד זאת, התוקפים מרבים להשתמש בכלי AI . אנחנו רואים שההתקפות הופכות מתוחכמות וקשות יותר לזיהוי. סיכונים אלו הם רחבים יותר ודורשים כלים מתוחכמים יותר להגנה על יישומי הענן. העמקת שיתוף הפעולה עם WIZ, מחזקת את היכולת שלנו לספק פתרון הוליסטי, מוביל מסוגו, ללקוח." 

חזק מוסיף כי Cloudojo נוסדה כדי להעצים את המסע של הלקוחות לענן ובענן. הפתרון של WIZ , יחד עם יכולות Cloudojo מאפשר לנו לקחת את המסע של הלקוחות צעד אחד קדימה. WIZ הוא מוצר מדהים עבור כל גורם בארגון ש-cloud security מעניין אותו. המוצר פשוט, קל להטמעה ותחזוקה ועקומת האימוץ שלו חדה. יותר מכל, היכולת שלו "לנקות רעש", לזהות קשרים בין אירועים, ולהבין שהשילוב בין שני אירועים מייצר אירוע מהותי שיש לטפל בו היא החוזק האמיתי של המוצר." 

כחלק מהפעילות המשותפת תארח חברת Cloudojo את צוות המומחים של WIZ בראשות תומר גיל לוי מנהל המוצר בחברה, בביתן Cloudojo ב-AWS TLV Summit. המומחים יערכו הערכה חינמית של אבטחת הענן בקרב לקוחות החברה שישתתפו בכנס.

x