סיפיה זכתה במכרז להתקנת מערכת ניטור עבור יצרנית רכבי ספורט-יוקרה אירופאית

במסגרת הזכיה, צפויה מערכת ה-Driver Sense של החברה להיות מותקנת על גבי שבב של Samsung בדגם רכב שייוצר באירופה ומיועד לשיווק ברחבי העולם; מניית החברה עולה ב-5.75%+

 

 

 
יהודה הולצמן, צילום: יח״ציהודה הולצמן, צילום: יח״צ
 

עידו אסיאג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
09/07/2024

סיפיה וויז'ן בע"מ ("סיפיה", ת"א: סיפיה; CPIA), חברת אוטו-טק המפתחת ומשווקת טכנולוגיות ומערכות מתקדמות מבוססות AI לניטור נהג ופנים הרכב ליצרניות רכבים (OEM) ולספקי שירותי טלמטריה וניהול ציי רכב ,(Aftermarket), מתכבדת להודיע על כך שזכתה במכרז להתקנת מערכת ה Driver Sense של החברה לניטור נהג עבור דגם רכב של יצרנית רכבי ספורט-יוקרה (OEM) אירופאית מהמובילות בעולם. 

במסגרת הזכיה, צפויה מערכת ה-Driver Sense של החברה , להיות מותקנת על גבי שבב של Samsung, בדגם רכב שייוצר באירופה, ומיועד לשיווק ברחבי העולם. תחילת הייצור המסחרי של הדגם צפוי להיות במהלך שנת 2026. 

יהודה הולצמן, מנכ"ל סיפיה מסר: ״לאחר שנה של גידול משמעותי ביותר בזכיות סיפיה, ישנה כמות הולכת וגדלה של רכבים על הכביש עם מערכת ניטור הנהג של החברה, החל מרכבים משפחתיים, בואכה רכבים מסחריים וכלה כעת גם ברכבי ספורט יוקרתיים. זכייה זו מחזקת את הנוכחות של סיפיה בשוק האירופאי, אותו אנו רואים כמנוע צמיחה נוסף לפעילות החברה. הזכיות הרבות עליהן דיווחנו בשנה האחרונה צפויות להניב פרי בתוצאות הכספיות של השנים הקרובות, עם תחילת הייצור המסחרי".

הזכייה הינה עבור יצרנית רכב חדשה עבור החברה, כאשר לאחר הזכייה מסתכמים דגמי הרכב בהם זכתה החברה ב-67 עבור 11 יצרניות רכב (OEM) שונות באירופה, סין וארצות הברית. 
x