3,500 עובדי פלקס ישראל מתאגדים בהסתדרות הלאומית

בצל המלחמה מתאגדים עובדי ענקית האלקטרוניקה פלקס ישראל בהסתדרות הלאומית. ועד הפעולה: "אנחנו אוהבים את מקום העבודה שלנו אך בטוחים שלעבודה המאורגנת יש יתרונות רבים וכולנו נרוויח בגדול"

 

 

 
פלקסטרוניקס, צילום: יח״צ ההסתדרות הלאומיתפלקסטרוניקס, צילום: יח״צ ההסתדרות הלאומית
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
09/07/2024

הבוקר, שלישי, הודיעה ההסתדרות הלאומית למנכ״ל פלקס ישראל, צפריר גבאי כי עובדי החברה מתאגדים בהסתדרות הלאומית. 

פלקס ישראל (פלקסטרוניקס) הינה חברת ענק ליצור טכנולוגיות ומערכות מורכבות כמו מדפסות תלת מימד תעשייתיות וציוד טכנולוגי רב לשוק הרכב והרפואה אשר מיוצרים עבור התעשייה הישראלית והשוק האירופי. פלקס נחשבת לקבלנית הייצור האלקטרוני הגדולה בישראל ופועלת בארבעה מפעלי יצור בישראל: במגדל העמק, חיפה, מודיעין ואופקים. מניית החברה נסחרת בבורסה בתל אביב.

פלקס העולמית מייצרת ב-30 מדינות ברחבי העולם ומעסיקה כ-172,000 עובדים.

מוועד הפעולה נמסר: ״אנו עובדי פלקס ישראל, קבוצה גדולה של עובדים וותיקים, לצד עובדים חדשים מכל הארץ, החלטנו לקום יחדיו ולהתאגד. אנחנו אוהבים את מקום העבודה שלנו אך בטוחים שלעבודה המאורגנת יש יתרונות רבים וכולנו נרוויח בגדול, ככל שהעובדים יהיו מרוצים יותר כך החברה תרוויח יותר. נדהמנו מההיענות הסוחפת של העובדים ומתחייבים לייצג אתכם נאמנה בשקיפות ובנחישות ויחד נזכה לתנאים הולמים כיאה להצלחת החברה. אנו קוראים לכל העובדים, בכל הארץ להמשיך ולהצטרף לוועד ולהסתדרות הלאומית, לחתום על טופס ההצטרפות ויחד נצא לדרך חדשה״.

איתמר שרוני, מנכ״ל הנהלת ההסתדרות הלאומית: ״אני מברך את עובדי פלקס ישראל על התאגדותם. שוק העבודה הישראלי, כמו השוק הגלובאלי - מתאגד והעובדים מרוויחים יותר בזכותם הצטרפותם לעבודה המאורגנת. ההסתדרות הלאומית - ארגון העובדים של המגזר העסקי וועד העובדים נכונים לשיתוף פעולה פורה עם הנהלת החברה לטובת קידום ושיפור זכויותיהם של עובדות ועובדי החברה בישראל״.


מפלקס ישראל נמסר: "בניגוד להודעת ההסתדרות הלאומית, אין בחברה ארגון עובדים או ועד עובדים ונראה כי מדובר בניסיון לקבוע עובדות בשטח שלא בתום לב ולהשפיע בדרכים פסולות על עובדי החברה. אנו מאמינים שהעובדים שלנו יקבלו את ההחלטות הנכונות להם, מרצונם החופשי. נמשיך כתמיד לדאוג לאלפי עובדינו, ללקוחותינו ולתמוך בכלכלת ישראל ובביטחונה".

x