מגדל ממנה שלושה סמנכ"לים חדשים - כולל סמנכ"לית AI

חטיבת הטכנולוגיות במגדל ביטוח ופיננסים בניהולו של משה מורגנשטרן, ממנה 3 סמנכ"לים חדשים בתחומי הדיגיטל והחדשנות, דאטה ו-AI ותשתיות טכנולוגיות. הסבב כולל מינוי ראשון אי-פעם בענף הביטוח בישראל של סמנכ"לית לתחום ה-AI

 

 

 
מימין: אמיר לוי; מאיה רפפורט; טל לנגביץ אברהם, צילום: יח״צ מגדלמימין: אמיר לוי; מאיה רפפורט; טל לנגביץ אברהם, צילום: יח״צ מגדל
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
10/07/2024

מגדל ביטוח ופיננסים מודיעה על השלמת תהליך למינוי סמנכ"לים חדשים בחטיבת הטכנולוגיות בחברה, בניהולו של משה מורגנשטרן. זאת, כחלק ממהלך חוצה חברה להאיץ את יישום התוכנית האסטרטגית, לחזק את יכולותיה הטכנולוגיות ולבסס את מעמדה כמובילת טכנולוגיה וחדשנות בתחום הביטוח והפיננסים. 

כחלק מתפיסה אסטרטגית מבוססת דיגיטל ודאטה, ממנה מורגנשטרן 3 סמנכל"ים חדשים: 

טל לנגביץ אברהם מצטרפת למגדל כסמנכ"לית דיגיטל, חדשנות וחוויית לקוח. לטל ניסיון רב בהובלת טרנספורמציה דיגיטלית וחדשנות בארגונים גדולים. בתפקידה האחרון טל כיהנה כסמנכ"ל תחום דיגיטל וחדשנות במנורה מבטחים ומביאה עימה ניסיון ניהולי עשיר מאוד בתחומי הדיגיטל, חדשנות, חווית לקוח ופיתוח מוצרים ותהליכים חדשניים.

מאיה רפפורט מצטרפת למגדל כסמנכ"לית דאטה ו-AI. למאיה מומחיות בתחומי הדאטה וה-AI ונסיון עשיר בהטמעת טכנולוגיות חדשניות ומינוף DATA לשיפור תהליכים עסקיים ותפעוליים. בתפקידיה הקודמים ניהלה מאיה את תחומי המוצר, אסטרטגיה ודאטה בבנק לאומי,Pepper  ובחברות סטרטאפ בתחום הפינטק. מדובר במינוי ראשון בישראל בענף הביטוח של סמנכ"לית לתחום ה-AI, וזאת על מנת להאיץ את היכולות והשימושים של החברה ב-AI  לטובת שיפור הפעילות העסקית והיכולת התחרותית של החברה. 

אמיר לוי מצטרף למגדל כסמנכ"ל תשתיות טכנולוגיות. לאמיר ניסיון וידע רב בניהול וקידום תשתיות וטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות בתחומי הביטוח והפיננסים.  בתפקידו האחרון אמיר שימש כסמנכ"ל תשתיות טכנולוגיות בהראל חברה לביטוח. אמיר יוביל את פיתוח וקידום התשתיות הטכנולוגיות של החברה והתאמתן לאסטרטגיה העסקית והטכנולוגית של החברה. 

משה מורגנשטרן, משנה למנכ"ל מגדל ומנהל חטיבת הטכנולוגיות: "המינויים החדשים והמשמעותיים בחטיבת הטכנולוגיות נועדו להאיץ את יישום האסטרטגיה הטכנולוגית של החברה, הממוקדת בדיגיטל, דאטה וחווית לקוח ולקדם את האסטרטגיה העסקית של החברה. מדובר במינויים של מנהלים מקצועיים מהשורה הראשונה, המובילים בתעשייה, אשר יאפשרו לנו לקדם ולשפר את הפעילות העסקית והיכולת התחרותית של החברה. אני מאחל בהצלחה רבה למנהלים החדשים ואין לי ספק שכבר בקרוב נוכל להביא בשורות משמעותיות לענף". 

x