הראל HEROES | ישראלים בשביל העולם

הראל ביטוח ופיננסים תלווה את פרויקט האמנות GOAL של האמנית נועה קלגסבלד אשר יוצג באולימפיאדת התרבות בפריז 2024

 

 

 
ליאת סדן, סמנכ״לית שיווק הראל והאמנית נעה קלגסבלד, צילום: יח״צליאת סדן, סמנכ״לית שיווק הראל והאמנית נעה קלגסבלד, צילום: יח״צ
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
10/07/2024

לאחרונה, הראל השיקה את "הראל HEROES", סיפורים של ישראלים מעוררי השראה מהארץ ומהעולם, הכוללים סיפורים של שבירת שיאים אישיים, הצלחות בתחומי הספורט ועוד. לקראת פתיחת המשחקים האולימפיים בפריז 2024, שיתקיימו בצרפת בפעם השלישית בהיסטוריה, תצא לדרך אולימפיאדת התרבות, בה האמנות פוגשת את הספורט והערכים האולימפיים.

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים תלווה את האמנית נועה קלגסבלד ותיתן לה בין היתר חסות ומעטפת ביטוחית הכוללת ביטוח נסיעות לחו"ל. באולימפיאדת התרבות בפריז 2024 היא תציג את פרויקט האמנות GOAL שנוצר בשיתוף פעולה עם קבוצת הכדורגל המעורבת של העיר לוד, ״הפועל בני לוד״. קלגסבלד, שמציגה תערוכות בארץ ובעולם ומקדמת סוגיות חברתיות בזכות שילוב בין אמנות ומגרשי הספורט, מציגה דרך פרויקט זה סיפור של אחדות ושותפות בין דתות ותרבויות שונות בחברה הישראלית.

נועה קלגסבלד היא אמנית רב תחומית המתמחה בפיסול וצילום, ועבודותיה נמצאות באוספים חשובים בארץ ובעולם. בעבודותיה בין היתר, היא מביימת מצבים מעולם הספורט דרכם היא חוקרת את השדה החברתי. כאוהדת ספורט מושבעת היא שואלת שאלות על הקשר בין עולם הספורט ומצבים מורכבים של יחסי כוחות, כמו דו קיום ונרטיבים של גבריות. השילוב בין אמנות וספורט הוא הבסיס לעבודותיה, מסר האחדות וייצוג המדינה בתקופה זו חשובים מתמיד. 

נועה בוגרת תואר שני בצילום מה-Royal College of Art מלונדון ונבחרה לרשימת 30 UNDER 30 של המגזין ״פורבס״. מאז פרוץ המלחמה, נועה מתנדבת במטה משפחות החטופים ומסייעת בתחומי הקריאטייב. במיצג My Olympia’s Locker Room, קלגסבלד מביימת מחדש את ציור המופת של אדוארד מאנה ״אולימפיה" מתוך רצון למזג את שתי התשוקות הגדולות שלה – האמנות והספורט. לאחרונה קלגסבלד התקבלה לתערוכת אמנים המבטיחים של אנגליה Bloomberg New Contemporaries .

ליאת סדן, סמנכ"לית שיווק של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים: "אנו בהראל ביטוח ופיננסים שמחים ללוות את הפרויקט מעורר ההשראה של נועה קלגסבלד ולהעניק לה חסות וביטוח נסיעות לחו"ל לאולימפיאדה בפריז. המיצג והמסר שהוא מעביר מתחבר לחזון של הראל HEROES ולערכי קבוצת הראל".

x