כמה תובנות מתוצאות הגופים השונים בחודש ספטמבר
- החודש מסלול ה-S&P500 מציג את התשואה הגבוהה ביותר, בעוד מסלולי הכללי והמניות בתשואה נמוכה ומעורבת.
- פער של כ-0.48% בתשואה בין המקום הראשון לאחרון, במסלול הכללי בספטמבר.
- פער של כ-0.93% בתשואה בין המקום הראשון לאחרון במסלול המניות בספטמבר.
- במסלול הכללי, יש פער של כ-5% בתשואה ל-12 חודשים בין המקום הראשון לאחרון, וקיים פער של כ-15% בתשואה ל-5 שנים בין המקום הראשון לאחרון.
- במסלול המניות, פער של כ-5% בתשואה מתחילת השנה בין המקום הראשון לאחרון, וקיים פער משמעותי מעל 40% בתשואה ל-5 שנים בין המקום הראשון לאחרון.
- בשנה האחרונה, הן המסלול הכללי והן מסלול המניות עודפים על מסלול ה-S&P500.
- מסלול המניות מציג תשואה עודפת על המסלול הכללי בכל חתכי הזמן השונים, כולל בתשואה ל-5 שנים.
- תשואה ממוצעת ל-5 שנים במסלול המניות באזור ה-81%. אינפיניטי חוצה את רף ה-100% בתשואה ל-5 שנים, והיחיד מעל 90% באפיק.
- תשואה ממוצעת ל-5 שנים ב-S&P500 עומדת על סביב 76%.
תשואת קרנות השתלמות מסלול כללי – כלל ומגדל מנצחים בספטמבר
במסלול הכללי, המסלול המנהל את היקפי הנכס הגדולים ביותר, התשואה הממוצעת בספטמבר עומדת על 0.02%- לעומת 1.35% בחודש שעבר. טווח התשואות החודש נע בין 0.31%- (אלטשולר שחם) ל-0.17% (כלל ומגדל). התשואה הממוצעת מתחילת השנה עומדת על 6.83%. התשואה הממוצעת בשנה האחרונה ירדה ל-10.45%. התשואה המצטברת ל-3 שנים בממוצע בין הגופים השונים עלתה ל-42.59%, והתשואה המצטברת ל-5 שנים בממוצע בין הגופים השונים עלתה ל-45.88%.
כלל ומגדל מנצחים החודש בתשואה של 0.17%. מנורה מבטחים במקום שני עם 0.11%. כלל מובילים בתשואה מתחילת השנה עם 8.60%, וכן בשנה האחרונה עם 13.16%, וכן ל-3 שנים עם 46.55%. אנליסט (0.14%- החודש) מובילים בתשואה ל-5 שנים עם 51.11%.
תחזית Funder החודש, התבררה כמדויקת להפליא גם בנתונים החודשיים וגם בנתונים השנתיים, בסטיות קלות בלבד. מה שאומר שנתוני תחזית התשואות של FUNDER, הן החודשית והן השנתית, מדויקת מספיק כדי שהמשקיעים יוכלו להסתמך עליה בהערכת התשואה של קרן ההשתלמות שלהם.
|
קרנות השתלמות מסלול כללי |
|||||||
|
שם קופה |
תשואה ספטמבר |
תשואה 2026 |
תשואה 12 חודשים |
36 ח' אחרונים |
60 ח' אחרונים |
סך נכסים (מיל' שח) |
מספר קופה |
|
כלל |
0.17% |
8.60% |
13.16% |
46.55% |
48.17% |
24,696 |
456 |
|
מגדל |
0.17% |
7.13% |
11.15% |
41.44% |
45.35% |
21,258 |
579 |
|
מנורה מבטחים |
0.11% |
7.06% |
11.43% |
42.21% |
45.39% |
14,185 |
828 |
|
הראל |
0.07% |
6.91% |
10.78% |
38.62% |
42.37% |
16,051 |
154 |
|
הפניקס |
0.06% |
6.54% |
10.99% |
44.80% |
47.05% |
24,585 |
964 |
|
מיטב |
0.04% |
6.93% |
10.94% |
44.63% |
48.22% |
36,448 |
880 |
|
מור |
-0.09% |
7.59% |
10.47% |
43.97% |
50.62% |
27,754 |
12535 |
|
אנליסט |
-0.14% |
6.03% |
9.12% |
44.80% |
51.11% |
22,310 |
962 |
|
ילין לפידות |
-0.24% |
5.35% |
8.38% |
39.79% |
44.64% |
21,210 |
1162 |
|
אלטשולר שחם |
-0.31% |
6.12% |
8.11% |
39.13% |
35.92% |
25,837 |
1093 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
אינפיניטי (*) |
0.12% |
7.10% |
11.26% |
45.74% |
51.60% |
472 |
13229 |
|
ממוצע |
-0.02% |
6.83% |
10.45% |
42.59% |
45.88% |
|
|
תשואות מסלול מניות – אינפיניטי והראל מנצחים בספטמבר
מסלול המניות, המסלול בסיכון הגבוה יותר והתנודתי יותר, התשואה הממוצעת בספטמבר עומדת על 0.48% לעומת 2.36% בחודש שעבר. טווח התשואות החודש נע בין 0.08%- (ילין לפידות) ל-0.85% (אינפיניטי והראל). התשואה הממוצעת מתחילת השנה עומדת על 11.76%. התשואה הממוצעת בשנה האחרונה ירדה ל-17.89%. התשואה המצטברת ל-3 שנים בממוצע בין הגופים השונים עלתה ל-78.82%, והתשואה המצטברת ל-5 שנים בממוצע בין הגופים השונים עלתה ל-80.97%.
אינפיניטי והראל מנצחים החודש בתשואה של 0.85%. אנליסט במקום שני עם 0.81%. כלל (0.50% החודש) מובילים בתשואה מתחילת השנה עם 14.06%, וכן בשנה האחרונה עם 21.86%. אינפיניטי מובילים בתשואה ל-3 שנים עם 84.02%, וכן ל-5 שנים עם 104.50%, ובכך חוצה את רף ה-100% ל-5 שנים והיחיד מעל 90% במסלול.
לשים לב שגם במסלול זה תחזית FUNDER הן החודשית והן השנתית היתה מדויקת להפליא, עם סטיות קלות בלבד. מה שאומר שגם במסלול המניות, מי שרוצה לדעת מראש מה התשואה בקרנות ההשתלמות, מוזמן לעקוב אחרי התחזיות שמתפרסמות באתר FUNDER.
|
קרנות השתלמות מסלול מניות |
|||||||
|
שם קופה |
תשואה ספטמבר |
תשואה 2026 |
תשואה 12 חודשים |
36 ח' אחרונים |
60 ח' אחרונים |
סך נכסים (מיל' שח) |
מספר קופה |
|
אינפיניטי |
0.85% |
11.70% |
17.30% |
84.02% |
104.50% |
1,270 |
1537 |
|
הראל |
0.85% |
12.88% |
20.23% |
79.15% |
80.56% |
5,826 |
763 |
|
אנליסט |
0.81% |
11.12% |
15.60% |
77.31% |
82.93% |
17,583 |
963 |
|
כלל |
0.50% |
14.06% |
21.86% |
81.77% |
77.54% |
5,949 |
1350 |
|
מגדל |
0.46% |
11.55% |
18.03% |
79.13% |
80.14% |
4,881 |
869 |
|
אלטשולר שחם |
0.46% |
10.95% |
14.06% |
69.85% |
63.12% |
5,720 |
1377 |
|
מיטב |
0.45% |
11.67% |
18.54% |
81.96% |
81.17% |
8,926 |
883 |
|
מור |
0.43% |
13.78% |
19.46% |
82.77% |
84.56% |
14,925 |
12536 |
|
הפניקס |
0.29% |
11.13% |
17.95% |
79.05% |
76.13% |
7,140 |
968 |
|
מנורה מבטחים |
0.21% |
11.39% |
18.96% |
79.24% |
79.01% |
3,321 |
1256 |
|
ילין לפידות |
-0.08% |
9.13% |
14.76% |
72.77% |
81.03% |
12,443 |
8563 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ממוצע |
0.48% |
11.76% |
17.89% |
78.82% |
80.97% |
|
|
תשואות מסלול מחקה S&P500 – כלל ואנליסט מנצחים בספטמבר
מסלול המחקה S&P500 אנחנו מציגים מכמה לאור הפופולריות הרבה שמסלול זה צבר. אמנם לאחרונה אנחנו עדים ליציאה של הון מתוך המסלול, במה שמסתבר כטעות של ציבור המשקיעים, שנכווה לאור פערי התשואות בין השוק המקומי, לשוק האמריקאי, ובעיקר נכווה מהתחזקות השקל ביחס לדולר. מה גם שלמרות שמדובר במסלול מחקה מדד – S&P500, עדיין יש הבדלים בתשואה בין הגופים השונים בחתכי הזמן השונים, כך שההשוואה בין הגופים השונים לא לגמרי מיותרת מבחינת המידע למשקיע.
בנוסף, תמיד מעניין להשוות את התשואות במסלול זה למסלול המניות וגם למסלול הכללי, ולראות את הבדלי התשואה בין המסלולים. הציבור מגלה את פערי התשואה בין מסלול המניות למסלול המחקה S&P500 ומתחיל לתעדף חזרה למסלול המנייתי. למרות זאת, עדיין ניתן לראות שהמסלול מנהל היקף הון לא מבוטל.
החודש, בשינוי מהחודש הקודם, מסלול ה-S&P500 מציג תשואה גבוהה מהמסלול הכללי וממסלול המניות. עם זאת, בטווחים הארוכים המסלול הכללי ומסלול המניות עדיין מציגים תשואות עודפות, ומסלול המניות עודף בכל חתכי הזמן. ארבעה גופים מציגים תשואה ל-5 שנים.
התשואה הממוצעת בספטמבר עומדת על 2.13% לעומת 0.98% בחודש שעבר. טווח התשואה נע בין 2.03% (אלטשולר שחם) ל-2.20% (כלל ואנליסט), פער קטן יחסית בין הגופים השונים. התשואה הממוצעת מתחילת השנה עומדת על 7.86%. התשואה הממוצעת בשנה האחרונה ירדה ל-7.31%. התשואה המצטברת ל-3 שנים בממוצע בין הגופים השונים עלתה ל-46.46%. ארבעה גופים מציגים תשואה ל-5 שנים והתשואה הממוצעת בטווח זמן זה עלתה ל-76.49%.
כלל ואנליסט מנצחים החודש בתשואה של 2.20%. מגדל במקום שני עם 2.17%. כלל מובילים בתשואה מתחילת השנה עם 8.05%, וכן בשנה האחרונה עם 7.60%. מיטב (2.11% החודש) מובילים בתשואה ל-3 שנים עם 47.60%. הפניקס (2.14% החודש) מובילים בתשואה ל-5 שנים עם 78.70%.
|
קרנות השתלמות מסלול מחקה S&P500 |
|||||||
|
שם קופה |
תשואה ספטמבר |
תשואה 2026 |
תשואה 12 חודשים |
36 ח' אחרונים |
60 ח' אחרונים |
סך נכסים (מיל' שח) |
מספר קופה |
|
כלל |
2.20% |
8.05% |
7.60% |
45.69% |
76.10% |
4,772 |
13342 |
|
אנליסט |
2.20% |
7.77% |
7.15% |
45.91% |
--- |
1,483 |
13853 |
|
מגדל |
2.17% |
7.95% |
7.57% |
46.42% |
--- |
3,960 |
14668 |
|
מנורה מבטחים |
2.14% |
7.99% |
7.41% |
47.14% |
--- |
2,992 |
13873 |
|
הפניקס |
2.14% |
7.95% |
7.17% |
45.51% |
78.70% |
10,123 |
13264 |
|
מיטב |
2.11% |
8.01% |
7.31% |
47.60% |
75.84% |
3,579 |
13245 |
|
הראל |
2.07% |
7.80% |
7.09% |
46.98% |
75.32% |
7,867 |
13502 |
|
אלטשולר שחם |
2.03% |
7.38% |
7.22% |
--- |
--- |
1,034 |
14862 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ממוצע |
2.13% |
7.86% |
7.31% |
46.46% |
76.49% |
|
|
(*) תשואות הגופים המסומנים בכוכבית לא מוצגים בטבלת הדירוגים הכללית, לא הובאו בחשבון בממוצעים, בשל היקף נכסים נמוך.
(**) כל הנתונים המופיעים בכתבה מתייחסים לקופות/לקרנות המסוקרות בכתבה. הנתונים בכתבה מתבססים על נתונים שהועברו ל-Funder מהגופים השונים, אין ל-Funder אחריות על הנתונים כפי שהם מופיעים בכתבה. ט.ל.ח.
(***) נתוני התשואות המובאים בטבלאות השונות הינם לפני ניכוי דמי ניהול.
לידיעת הקוראים:
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.
במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
אנחנו עושים מאמצים גדולים לאתר בעלי זכויות בצילומים, סרטונים, גרפים, או כל חומר מתפרסם אחר. יצירות שבעל זכות היוצרים בהן אינו ידוע, לא אותר, או לא הושג נעשה לפי סעיף 27 (תיקון מס' 5) תשע"ט 2019 ל"חוק זכויות יוצרים". אם זיהיתם צילום, סרטון, גרף, ואתם חושבים שאתם בעלי הזכויות עליהם, יש לפנות ל [email protected] בכל מקרה והתוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך, מצאת שגיאה בכתבה או מאמר, או נתקלת בפרסומת לא ראויה? אנא דווח/י לנו לאימייל [email protected]
ליגת FUNDER • קרנות השתלמות
מסלול כללי
ספטמבר 2026
מיון לפי ספטמבר | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| כלל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 13.16%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 46.55%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 48.17% | 24,696 | 456 |
| מגדל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.13% | 11.15% | 41.44% | 45.35% | 21,258 | 579 |
| אינפיניטי | 0.12% | 7.10% | 11.26% | 45.74% | 51.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 472 | 13229 |
| מנורה מבטחים | 0.11% | 7.06% | 11.43% | 42.21% | 45.39% | 14,185 | 828 |
| הראל | 0.07% | 6.91% | 10.78% | 38.62% | 42.37% | 16,051 | 154 |
| הפניקס | 0.06% | 6.54% | 10.99% | 44.80% | 47.05% | 24,585 | 964 |
| מיטב | 0.04% | 6.93% | 10.94% | 44.63% | 48.22% | 36,448 | 880 |
| מור | -0.09% | 7.59% | 10.47% | 43.97% | 50.62% | 27,754 | 12535 |
| אנליסט | -0.14% | 6.03% | 9.12% | 44.80% | 51.11% | 22,310 | 962 |
| ילין לפידות | -0.24% | 5.35% | 8.38% | 39.79% | 44.64% | 21,210 | 1162 |
| אלטשולר שחם | -0.31% | 6.12% | 8.11% | 39.13% | 35.92% | 25,837 | 1093 |
| ממוצע הכתבה | -0.02% | 6.83% | 10.45% | 42.59% | 45.88% |
מיון לפי ספטמבר | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם | -0.31% | 6.12% | 8.11% | 39.13% | 35.92% | 25,837 | 1093 |
| ילין לפידות | -0.24% | 5.35% | 8.38% | 39.79% | 44.64% | 21,210 | 1162 |
| אנליסט | -0.14% | 6.03% | 9.12% | 44.80% | 51.11% | 22,310 | 962 |
| מור | -0.09% | 7.59% | 10.47% | 43.97% | 50.62% | 27,754 | 12535 |
| מיטב | 0.04% | 6.93% | 10.94% | 44.63% | 48.22% | 36,448 | 880 |
| הפניקס | 0.06% | 6.54% | 10.99% | 44.80% | 47.05% | 24,585 | 964 |
| הראל | 0.07% | 6.91% | 10.78% | 38.62% | 42.37% | 16,051 | 154 |
| מנורה מבטחים | 0.11% | 7.06% | 11.43% | 42.21% | 45.39% | 14,185 | 828 |
| אינפיניטי | 0.12% | 7.10% | 11.26% | 45.74% | 51.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 472 | 13229 |
| כלל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 13.16%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 46.55%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 48.17% | 24,696 | 456 |
| מגדל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.13% | 11.15% | 41.44% | 45.35% | 21,258 | 579 |
| ממוצע הכתבה | -0.02% | 6.83% | 10.45% | 42.59% | 45.88% |
מיון לפי מתחילת השנה | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| כלל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 13.16%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 46.55%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 48.17% | 24,696 | 456 |
| מור | -0.09% | 7.59% | 10.47% | 43.97% | 50.62% | 27,754 | 12535 |
| מגדל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.13% | 11.15% | 41.44% | 45.35% | 21,258 | 579 |
| אינפיניטי | 0.12% | 7.10% | 11.26% | 45.74% | 51.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 472 | 13229 |
| מנורה מבטחים | 0.11% | 7.06% | 11.43% | 42.21% | 45.39% | 14,185 | 828 |
| מיטב | 0.04% | 6.93% | 10.94% | 44.63% | 48.22% | 36,448 | 880 |
| הראל | 0.07% | 6.91% | 10.78% | 38.62% | 42.37% | 16,051 | 154 |
| הפניקס | 0.06% | 6.54% | 10.99% | 44.80% | 47.05% | 24,585 | 964 |
| אלטשולר שחם | -0.31% | 6.12% | 8.11% | 39.13% | 35.92% | 25,837 | 1093 |
| אנליסט | -0.14% | 6.03% | 9.12% | 44.80% | 51.11% | 22,310 | 962 |
| ילין לפידות | -0.24% | 5.35% | 8.38% | 39.79% | 44.64% | 21,210 | 1162 |
| ממוצע הכתבה | -0.02% | 6.83% | 10.45% | 42.59% | 45.88% |
מיון לפי מתחילת השנה | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ילין לפידות | -0.24% | 5.35% | 8.38% | 39.79% | 44.64% | 21,210 | 1162 |
| אנליסט | -0.14% | 6.03% | 9.12% | 44.80% | 51.11% | 22,310 | 962 |
| אלטשולר שחם | -0.31% | 6.12% | 8.11% | 39.13% | 35.92% | 25,837 | 1093 |
| הפניקס | 0.06% | 6.54% | 10.99% | 44.80% | 47.05% | 24,585 | 964 |
| הראל | 0.07% | 6.91% | 10.78% | 38.62% | 42.37% | 16,051 | 154 |
| מיטב | 0.04% | 6.93% | 10.94% | 44.63% | 48.22% | 36,448 | 880 |
| מנורה מבטחים | 0.11% | 7.06% | 11.43% | 42.21% | 45.39% | 14,185 | 828 |
| אינפיניטי | 0.12% | 7.10% | 11.26% | 45.74% | 51.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 472 | 13229 |
| מגדל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.13% | 11.15% | 41.44% | 45.35% | 21,258 | 579 |
| מור | -0.09% | 7.59% | 10.47% | 43.97% | 50.62% | 27,754 | 12535 |
| כלל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 13.16%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 46.55%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 48.17% | 24,696 | 456 |
| ממוצע הכתבה | -0.02% | 6.83% | 10.45% | 42.59% | 45.88% |
מיון לפי 12 חודשים | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| כלל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 13.16%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 46.55%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 48.17% | 24,696 | 456 |
| מנורה מבטחים | 0.11% | 7.06% | 11.43% | 42.21% | 45.39% | 14,185 | 828 |
| אינפיניטי | 0.12% | 7.10% | 11.26% | 45.74% | 51.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 472 | 13229 |
| מגדל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.13% | 11.15% | 41.44% | 45.35% | 21,258 | 579 |
| הפניקס | 0.06% | 6.54% | 10.99% | 44.80% | 47.05% | 24,585 | 964 |
| מיטב | 0.04% | 6.93% | 10.94% | 44.63% | 48.22% | 36,448 | 880 |
| הראל | 0.07% | 6.91% | 10.78% | 38.62% | 42.37% | 16,051 | 154 |
| מור | -0.09% | 7.59% | 10.47% | 43.97% | 50.62% | 27,754 | 12535 |
| אנליסט | -0.14% | 6.03% | 9.12% | 44.80% | 51.11% | 22,310 | 962 |
| ילין לפידות | -0.24% | 5.35% | 8.38% | 39.79% | 44.64% | 21,210 | 1162 |
| אלטשולר שחם | -0.31% | 6.12% | 8.11% | 39.13% | 35.92% | 25,837 | 1093 |
| ממוצע הכתבה | -0.02% | 6.83% | 10.45% | 42.59% | 45.88% |
מיון לפי 12 חודשים | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם | -0.31% | 6.12% | 8.11% | 39.13% | 35.92% | 25,837 | 1093 |
| ילין לפידות | -0.24% | 5.35% | 8.38% | 39.79% | 44.64% | 21,210 | 1162 |
| אנליסט | -0.14% | 6.03% | 9.12% | 44.80% | 51.11% | 22,310 | 962 |
| מור | -0.09% | 7.59% | 10.47% | 43.97% | 50.62% | 27,754 | 12535 |
| הראל | 0.07% | 6.91% | 10.78% | 38.62% | 42.37% | 16,051 | 154 |
| מיטב | 0.04% | 6.93% | 10.94% | 44.63% | 48.22% | 36,448 | 880 |
| הפניקס | 0.06% | 6.54% | 10.99% | 44.80% | 47.05% | 24,585 | 964 |
| מגדל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.13% | 11.15% | 41.44% | 45.35% | 21,258 | 579 |
| אינפיניטי | 0.12% | 7.10% | 11.26% | 45.74% | 51.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 472 | 13229 |
| מנורה מבטחים | 0.11% | 7.06% | 11.43% | 42.21% | 45.39% | 14,185 | 828 |
| כלל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 13.16%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 46.55%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 48.17% | 24,696 | 456 |
| ממוצע הכתבה | -0.02% | 6.83% | 10.45% | 42.59% | 45.88% |
מיון לפי 3 שנים | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| כלל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 13.16%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 46.55%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 48.17% | 24,696 | 456 |
| אינפיניטי | 0.12% | 7.10% | 11.26% | 45.74% | 51.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 472 | 13229 |
| הפניקס | 0.06% | 6.54% | 10.99% | 44.80% | 47.05% | 24,585 | 964 |
| אנליסט | -0.14% | 6.03% | 9.12% | 44.80% | 51.11% | 22,310 | 962 |
| מיטב | 0.04% | 6.93% | 10.94% | 44.63% | 48.22% | 36,448 | 880 |
| מור | -0.09% | 7.59% | 10.47% | 43.97% | 50.62% | 27,754 | 12535 |
| מנורה מבטחים | 0.11% | 7.06% | 11.43% | 42.21% | 45.39% | 14,185 | 828 |
| מגדל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.13% | 11.15% | 41.44% | 45.35% | 21,258 | 579 |
| ילין לפידות | -0.24% | 5.35% | 8.38% | 39.79% | 44.64% | 21,210 | 1162 |
| אלטשולר שחם | -0.31% | 6.12% | 8.11% | 39.13% | 35.92% | 25,837 | 1093 |
| הראל | 0.07% | 6.91% | 10.78% | 38.62% | 42.37% | 16,051 | 154 |
| ממוצע הכתבה | -0.02% | 6.83% | 10.45% | 42.59% | 45.88% |
מיון לפי 3 שנים | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הראל | 0.07% | 6.91% | 10.78% | 38.62% | 42.37% | 16,051 | 154 |
| אלטשולר שחם | -0.31% | 6.12% | 8.11% | 39.13% | 35.92% | 25,837 | 1093 |
| ילין לפידות | -0.24% | 5.35% | 8.38% | 39.79% | 44.64% | 21,210 | 1162 |
| מגדל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.13% | 11.15% | 41.44% | 45.35% | 21,258 | 579 |
| מנורה מבטחים | 0.11% | 7.06% | 11.43% | 42.21% | 45.39% | 14,185 | 828 |
| מור | -0.09% | 7.59% | 10.47% | 43.97% | 50.62% | 27,754 | 12535 |
| מיטב | 0.04% | 6.93% | 10.94% | 44.63% | 48.22% | 36,448 | 880 |
| הפניקס | 0.06% | 6.54% | 10.99% | 44.80% | 47.05% | 24,585 | 964 |
| אנליסט | -0.14% | 6.03% | 9.12% | 44.80% | 51.11% | 22,310 | 962 |
| אינפיניטי | 0.12% | 7.10% | 11.26% | 45.74% | 51.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 472 | 13229 |
| כלל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 13.16%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 46.55%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 48.17% | 24,696 | 456 |
| ממוצע הכתבה | -0.02% | 6.83% | 10.45% | 42.59% | 45.88% |
מיון לפי 5 שנים | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אינפיניטי | 0.12% | 7.10% | 11.26% | 45.74% | 51.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 472 | 13229 |
| אנליסט | -0.14% | 6.03% | 9.12% | 44.80% | 51.11% | 22,310 | 962 |
| מור | -0.09% | 7.59% | 10.47% | 43.97% | 50.62% | 27,754 | 12535 |
| מיטב | 0.04% | 6.93% | 10.94% | 44.63% | 48.22% | 36,448 | 880 |
| כלל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 13.16%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 46.55%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 48.17% | 24,696 | 456 |
| הפניקס | 0.06% | 6.54% | 10.99% | 44.80% | 47.05% | 24,585 | 964 |
| מנורה מבטחים | 0.11% | 7.06% | 11.43% | 42.21% | 45.39% | 14,185 | 828 |
| מגדל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.13% | 11.15% | 41.44% | 45.35% | 21,258 | 579 |
| ילין לפידות | -0.24% | 5.35% | 8.38% | 39.79% | 44.64% | 21,210 | 1162 |
| הראל | 0.07% | 6.91% | 10.78% | 38.62% | 42.37% | 16,051 | 154 |
| אלטשולר שחם | -0.31% | 6.12% | 8.11% | 39.13% | 35.92% | 25,837 | 1093 |
| ממוצע הכתבה | -0.02% | 6.83% | 10.45% | 42.59% | 45.88% |
מיון לפי 5 שנים | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם | -0.31% | 6.12% | 8.11% | 39.13% | 35.92% | 25,837 | 1093 |
| הראל | 0.07% | 6.91% | 10.78% | 38.62% | 42.37% | 16,051 | 154 |
| ילין לפידות | -0.24% | 5.35% | 8.38% | 39.79% | 44.64% | 21,210 | 1162 |
| מגדל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.13% | 11.15% | 41.44% | 45.35% | 21,258 | 579 |
| מנורה מבטחים | 0.11% | 7.06% | 11.43% | 42.21% | 45.39% | 14,185 | 828 |
| הפניקס | 0.06% | 6.54% | 10.99% | 44.80% | 47.05% | 24,585 | 964 |
| כלל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 13.16%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 46.55%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 48.17% | 24,696 | 456 |
| מיטב | 0.04% | 6.93% | 10.94% | 44.63% | 48.22% | 36,448 | 880 |
| מור | -0.09% | 7.59% | 10.47% | 43.97% | 50.62% | 27,754 | 12535 |
| אנליסט | -0.14% | 6.03% | 9.12% | 44.80% | 51.11% | 22,310 | 962 |
| אינפיניטי | 0.12% | 7.10% | 11.26% | 45.74% | 51.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 472 | 13229 |
| ממוצע הכתבה | -0.02% | 6.83% | 10.45% | 42.59% | 45.88% |
מיון לפי נכסים | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| מיטב | 0.04% | 6.93% | 10.94% | 44.63% | 48.22% | 36,448 | 880 |
| מור | -0.09% | 7.59% | 10.47% | 43.97% | 50.62% | 27,754 | 12535 |
| אלטשולר שחם | -0.31% | 6.12% | 8.11% | 39.13% | 35.92% | 25,837 | 1093 |
| כלל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 13.16%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 46.55%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 48.17% | 24,696 | 456 |
| הפניקס | 0.06% | 6.54% | 10.99% | 44.80% | 47.05% | 24,585 | 964 |
| אנליסט | -0.14% | 6.03% | 9.12% | 44.80% | 51.11% | 22,310 | 962 |
| מגדל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.13% | 11.15% | 41.44% | 45.35% | 21,258 | 579 |
| ילין לפידות | -0.24% | 5.35% | 8.38% | 39.79% | 44.64% | 21,210 | 1162 |
| הראל | 0.07% | 6.91% | 10.78% | 38.62% | 42.37% | 16,051 | 154 |
| מנורה מבטחים | 0.11% | 7.06% | 11.43% | 42.21% | 45.39% | 14,185 | 828 |
| אינפיניטי | 0.12% | 7.10% | 11.26% | 45.74% | 51.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 472 | 13229 |
| ממוצע הכתבה | -0.02% | 6.83% | 10.45% | 42.59% | 45.88% |
מיון לפי נכסים | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אינפיניטי | 0.12% | 7.10% | 11.26% | 45.74% | 51.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 472 | 13229 |
| מנורה מבטחים | 0.11% | 7.06% | 11.43% | 42.21% | 45.39% | 14,185 | 828 |
| הראל | 0.07% | 6.91% | 10.78% | 38.62% | 42.37% | 16,051 | 154 |
| ילין לפידות | -0.24% | 5.35% | 8.38% | 39.79% | 44.64% | 21,210 | 1162 |
| מגדל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.13% | 11.15% | 41.44% | 45.35% | 21,258 | 579 |
| אנליסט | -0.14% | 6.03% | 9.12% | 44.80% | 51.11% | 22,310 | 962 |
| הפניקס | 0.06% | 6.54% | 10.99% | 44.80% | 47.05% | 24,585 | 964 |
| כלל | 0.17%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 13.16%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 46.55%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 48.17% | 24,696 | 456 |
| אלטשולר שחם | -0.31% | 6.12% | 8.11% | 39.13% | 35.92% | 25,837 | 1093 |
| מור | -0.09% | 7.59% | 10.47% | 43.97% | 50.62% | 27,754 | 12535 |
| מיטב | 0.04% | 6.93% | 10.94% | 44.63% | 48.22% | 36,448 | 880 |
| ממוצע הכתבה | -0.02% | 6.83% | 10.45% | 42.59% | 45.88% |
★ הסימון נקבע לפי הנתונים של כל הקרנות המוצגות בטבלה, בכל תקופה בנפרד. בשוויון מסומנות כל המובילות.
הממוצע שפורסם בכתבה אינו כולל את אינפיניטי. סימון המובילות כולל אותה: 51.60% ל־5 שנים, לעומת 51.11% לאנליסט.
הנתונים ושורת הממוצע כפי שפורסמו בכתבת FUNDER מ־16.10.2026. התשואות ל־3 ול־5 שנים מצטברות.
ליגת FUNDER • קרנות השתלמות
מסלול מניות
ספטמבר 2026
מיון לפי ספטמבר | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אינפיניטי | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 11.70% | 17.30% | 84.02%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 104.50%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 1,270 | 1537 |
| הראל | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 12.88% | 20.23% | 79.15% | 80.56% | 5,826 | 763 |
| אנליסט | 0.81% | 11.12% | 15.60% | 77.31% | 82.93% | 17,583 | 963 |
| כלל | 0.50% | 14.06%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 21.86%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 81.77% | 77.54% | 5,949 | 1350 |
| מגדל | 0.46% | 11.55% | 18.03% | 79.13% | 80.14% | 4,881 | 869 |
| אלטשולר שחם | 0.46% | 10.95% | 14.06% | 69.85% | 63.12% | 5,720 | 1377 |
| מיטב | 0.45% | 11.67% | 18.54% | 81.96% | 81.17% | 8,926 | 883 |
| מור | 0.43% | 13.78% | 19.46% | 82.77% | 84.56% | 14,925 | 12536 |
| הפניקס | 0.29% | 11.13% | 17.95% | 79.05% | 76.13% | 7,140 | 968 |
| מנורה מבטחים | 0.21% | 11.39% | 18.96% | 79.24% | 79.01% | 3,321 | 1256 |
| ילין לפידות | -0.08% | 9.13% | 14.76% | 72.77% | 81.03% | 12,443 | 8563 |
| ממוצע הכתבה | 0.48% | 11.76% | 17.89% | 78.82% | 80.97% |
מיון לפי ספטמבר | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ילין לפידות | -0.08% | 9.13% | 14.76% | 72.77% | 81.03% | 12,443 | 8563 |
| מנורה מבטחים | 0.21% | 11.39% | 18.96% | 79.24% | 79.01% | 3,321 | 1256 |
| הפניקס | 0.29% | 11.13% | 17.95% | 79.05% | 76.13% | 7,140 | 968 |
| מור | 0.43% | 13.78% | 19.46% | 82.77% | 84.56% | 14,925 | 12536 |
| מיטב | 0.45% | 11.67% | 18.54% | 81.96% | 81.17% | 8,926 | 883 |
| מגדל | 0.46% | 11.55% | 18.03% | 79.13% | 80.14% | 4,881 | 869 |
| אלטשולר שחם | 0.46% | 10.95% | 14.06% | 69.85% | 63.12% | 5,720 | 1377 |
| כלל | 0.50% | 14.06%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 21.86%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 81.77% | 77.54% | 5,949 | 1350 |
| אנליסט | 0.81% | 11.12% | 15.60% | 77.31% | 82.93% | 17,583 | 963 |
| אינפיניטי | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 11.70% | 17.30% | 84.02%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 104.50%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 1,270 | 1537 |
| הראל | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 12.88% | 20.23% | 79.15% | 80.56% | 5,826 | 763 |
| ממוצע הכתבה | 0.48% | 11.76% | 17.89% | 78.82% | 80.97% |
מיון לפי מתחילת השנה | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| כלל | 0.50% | 14.06%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 21.86%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 81.77% | 77.54% | 5,949 | 1350 |
| מור | 0.43% | 13.78% | 19.46% | 82.77% | 84.56% | 14,925 | 12536 |
| הראל | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 12.88% | 20.23% | 79.15% | 80.56% | 5,826 | 763 |
| אינפיניטי | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 11.70% | 17.30% | 84.02%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 104.50%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 1,270 | 1537 |
| מיטב | 0.45% | 11.67% | 18.54% | 81.96% | 81.17% | 8,926 | 883 |
| מגדל | 0.46% | 11.55% | 18.03% | 79.13% | 80.14% | 4,881 | 869 |
| מנורה מבטחים | 0.21% | 11.39% | 18.96% | 79.24% | 79.01% | 3,321 | 1256 |
| הפניקס | 0.29% | 11.13% | 17.95% | 79.05% | 76.13% | 7,140 | 968 |
| אנליסט | 0.81% | 11.12% | 15.60% | 77.31% | 82.93% | 17,583 | 963 |
| אלטשולר שחם | 0.46% | 10.95% | 14.06% | 69.85% | 63.12% | 5,720 | 1377 |
| ילין לפידות | -0.08% | 9.13% | 14.76% | 72.77% | 81.03% | 12,443 | 8563 |
| ממוצע הכתבה | 0.48% | 11.76% | 17.89% | 78.82% | 80.97% |
מיון לפי מתחילת השנה | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ילין לפידות | -0.08% | 9.13% | 14.76% | 72.77% | 81.03% | 12,443 | 8563 |
| אלטשולר שחם | 0.46% | 10.95% | 14.06% | 69.85% | 63.12% | 5,720 | 1377 |
| אנליסט | 0.81% | 11.12% | 15.60% | 77.31% | 82.93% | 17,583 | 963 |
| הפניקס | 0.29% | 11.13% | 17.95% | 79.05% | 76.13% | 7,140 | 968 |
| מנורה מבטחים | 0.21% | 11.39% | 18.96% | 79.24% | 79.01% | 3,321 | 1256 |
| מגדל | 0.46% | 11.55% | 18.03% | 79.13% | 80.14% | 4,881 | 869 |
| מיטב | 0.45% | 11.67% | 18.54% | 81.96% | 81.17% | 8,926 | 883 |
| אינפיניטי | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 11.70% | 17.30% | 84.02%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 104.50%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 1,270 | 1537 |
| הראל | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 12.88% | 20.23% | 79.15% | 80.56% | 5,826 | 763 |
| מור | 0.43% | 13.78% | 19.46% | 82.77% | 84.56% | 14,925 | 12536 |
| כלל | 0.50% | 14.06%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 21.86%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 81.77% | 77.54% | 5,949 | 1350 |
| ממוצע הכתבה | 0.48% | 11.76% | 17.89% | 78.82% | 80.97% |
מיון לפי 12 חודשים | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| כלל | 0.50% | 14.06%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 21.86%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 81.77% | 77.54% | 5,949 | 1350 |
| הראל | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 12.88% | 20.23% | 79.15% | 80.56% | 5,826 | 763 |
| מור | 0.43% | 13.78% | 19.46% | 82.77% | 84.56% | 14,925 | 12536 |
| מנורה מבטחים | 0.21% | 11.39% | 18.96% | 79.24% | 79.01% | 3,321 | 1256 |
| מיטב | 0.45% | 11.67% | 18.54% | 81.96% | 81.17% | 8,926 | 883 |
| מגדל | 0.46% | 11.55% | 18.03% | 79.13% | 80.14% | 4,881 | 869 |
| הפניקס | 0.29% | 11.13% | 17.95% | 79.05% | 76.13% | 7,140 | 968 |
| אינפיניטי | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 11.70% | 17.30% | 84.02%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 104.50%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 1,270 | 1537 |
| אנליסט | 0.81% | 11.12% | 15.60% | 77.31% | 82.93% | 17,583 | 963 |
| ילין לפידות | -0.08% | 9.13% | 14.76% | 72.77% | 81.03% | 12,443 | 8563 |
| אלטשולר שחם | 0.46% | 10.95% | 14.06% | 69.85% | 63.12% | 5,720 | 1377 |
| ממוצע הכתבה | 0.48% | 11.76% | 17.89% | 78.82% | 80.97% |
מיון לפי 12 חודשים | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם | 0.46% | 10.95% | 14.06% | 69.85% | 63.12% | 5,720 | 1377 |
| ילין לפידות | -0.08% | 9.13% | 14.76% | 72.77% | 81.03% | 12,443 | 8563 |
| אנליסט | 0.81% | 11.12% | 15.60% | 77.31% | 82.93% | 17,583 | 963 |
| אינפיניטי | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 11.70% | 17.30% | 84.02%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 104.50%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 1,270 | 1537 |
| הפניקס | 0.29% | 11.13% | 17.95% | 79.05% | 76.13% | 7,140 | 968 |
| מגדל | 0.46% | 11.55% | 18.03% | 79.13% | 80.14% | 4,881 | 869 |
| מיטב | 0.45% | 11.67% | 18.54% | 81.96% | 81.17% | 8,926 | 883 |
| מנורה מבטחים | 0.21% | 11.39% | 18.96% | 79.24% | 79.01% | 3,321 | 1256 |
| מור | 0.43% | 13.78% | 19.46% | 82.77% | 84.56% | 14,925 | 12536 |
| הראל | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 12.88% | 20.23% | 79.15% | 80.56% | 5,826 | 763 |
| כלל | 0.50% | 14.06%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 21.86%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 81.77% | 77.54% | 5,949 | 1350 |
| ממוצע הכתבה | 0.48% | 11.76% | 17.89% | 78.82% | 80.97% |
מיון לפי 3 שנים | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אינפיניטי | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 11.70% | 17.30% | 84.02%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 104.50%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 1,270 | 1537 |
| מור | 0.43% | 13.78% | 19.46% | 82.77% | 84.56% | 14,925 | 12536 |
| מיטב | 0.45% | 11.67% | 18.54% | 81.96% | 81.17% | 8,926 | 883 |
| כלל | 0.50% | 14.06%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 21.86%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 81.77% | 77.54% | 5,949 | 1350 |
| מנורה מבטחים | 0.21% | 11.39% | 18.96% | 79.24% | 79.01% | 3,321 | 1256 |
| הראל | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 12.88% | 20.23% | 79.15% | 80.56% | 5,826 | 763 |
| מגדל | 0.46% | 11.55% | 18.03% | 79.13% | 80.14% | 4,881 | 869 |
| הפניקס | 0.29% | 11.13% | 17.95% | 79.05% | 76.13% | 7,140 | 968 |
| אנליסט | 0.81% | 11.12% | 15.60% | 77.31% | 82.93% | 17,583 | 963 |
| ילין לפידות | -0.08% | 9.13% | 14.76% | 72.77% | 81.03% | 12,443 | 8563 |
| אלטשולר שחם | 0.46% | 10.95% | 14.06% | 69.85% | 63.12% | 5,720 | 1377 |
| ממוצע הכתבה | 0.48% | 11.76% | 17.89% | 78.82% | 80.97% |
מיון לפי 3 שנים | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם | 0.46% | 10.95% | 14.06% | 69.85% | 63.12% | 5,720 | 1377 |
| ילין לפידות | -0.08% | 9.13% | 14.76% | 72.77% | 81.03% | 12,443 | 8563 |
| אנליסט | 0.81% | 11.12% | 15.60% | 77.31% | 82.93% | 17,583 | 963 |
| הפניקס | 0.29% | 11.13% | 17.95% | 79.05% | 76.13% | 7,140 | 968 |
| מגדל | 0.46% | 11.55% | 18.03% | 79.13% | 80.14% | 4,881 | 869 |
| הראל | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 12.88% | 20.23% | 79.15% | 80.56% | 5,826 | 763 |
| מנורה מבטחים | 0.21% | 11.39% | 18.96% | 79.24% | 79.01% | 3,321 | 1256 |
| כלל | 0.50% | 14.06%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 21.86%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 81.77% | 77.54% | 5,949 | 1350 |
| מיטב | 0.45% | 11.67% | 18.54% | 81.96% | 81.17% | 8,926 | 883 |
| מור | 0.43% | 13.78% | 19.46% | 82.77% | 84.56% | 14,925 | 12536 |
| אינפיניטי | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 11.70% | 17.30% | 84.02%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 104.50%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 1,270 | 1537 |
| ממוצע הכתבה | 0.48% | 11.76% | 17.89% | 78.82% | 80.97% |
מיון לפי 5 שנים | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אינפיניטי | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 11.70% | 17.30% | 84.02%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 104.50%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 1,270 | 1537 |
| מור | 0.43% | 13.78% | 19.46% | 82.77% | 84.56% | 14,925 | 12536 |
| אנליסט | 0.81% | 11.12% | 15.60% | 77.31% | 82.93% | 17,583 | 963 |
| מיטב | 0.45% | 11.67% | 18.54% | 81.96% | 81.17% | 8,926 | 883 |
| ילין לפידות | -0.08% | 9.13% | 14.76% | 72.77% | 81.03% | 12,443 | 8563 |
| הראל | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 12.88% | 20.23% | 79.15% | 80.56% | 5,826 | 763 |
| מגדל | 0.46% | 11.55% | 18.03% | 79.13% | 80.14% | 4,881 | 869 |
| מנורה מבטחים | 0.21% | 11.39% | 18.96% | 79.24% | 79.01% | 3,321 | 1256 |
| כלל | 0.50% | 14.06%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 21.86%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 81.77% | 77.54% | 5,949 | 1350 |
| הפניקס | 0.29% | 11.13% | 17.95% | 79.05% | 76.13% | 7,140 | 968 |
| אלטשולר שחם | 0.46% | 10.95% | 14.06% | 69.85% | 63.12% | 5,720 | 1377 |
| ממוצע הכתבה | 0.48% | 11.76% | 17.89% | 78.82% | 80.97% |
מיון לפי 5 שנים | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם | 0.46% | 10.95% | 14.06% | 69.85% | 63.12% | 5,720 | 1377 |
| הפניקס | 0.29% | 11.13% | 17.95% | 79.05% | 76.13% | 7,140 | 968 |
| כלל | 0.50% | 14.06%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 21.86%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 81.77% | 77.54% | 5,949 | 1350 |
| מנורה מבטחים | 0.21% | 11.39% | 18.96% | 79.24% | 79.01% | 3,321 | 1256 |
| מגדל | 0.46% | 11.55% | 18.03% | 79.13% | 80.14% | 4,881 | 869 |
| הראל | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 12.88% | 20.23% | 79.15% | 80.56% | 5,826 | 763 |
| ילין לפידות | -0.08% | 9.13% | 14.76% | 72.77% | 81.03% | 12,443 | 8563 |
| מיטב | 0.45% | 11.67% | 18.54% | 81.96% | 81.17% | 8,926 | 883 |
| אנליסט | 0.81% | 11.12% | 15.60% | 77.31% | 82.93% | 17,583 | 963 |
| מור | 0.43% | 13.78% | 19.46% | 82.77% | 84.56% | 14,925 | 12536 |
| אינפיניטי | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 11.70% | 17.30% | 84.02%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 104.50%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 1,270 | 1537 |
| ממוצע הכתבה | 0.48% | 11.76% | 17.89% | 78.82% | 80.97% |
מיון לפי נכסים | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אנליסט | 0.81% | 11.12% | 15.60% | 77.31% | 82.93% | 17,583 | 963 |
| מור | 0.43% | 13.78% | 19.46% | 82.77% | 84.56% | 14,925 | 12536 |
| ילין לפידות | -0.08% | 9.13% | 14.76% | 72.77% | 81.03% | 12,443 | 8563 |
| מיטב | 0.45% | 11.67% | 18.54% | 81.96% | 81.17% | 8,926 | 883 |
| הפניקס | 0.29% | 11.13% | 17.95% | 79.05% | 76.13% | 7,140 | 968 |
| כלל | 0.50% | 14.06%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 21.86%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 81.77% | 77.54% | 5,949 | 1350 |
| הראל | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 12.88% | 20.23% | 79.15% | 80.56% | 5,826 | 763 |
| אלטשולר שחם | 0.46% | 10.95% | 14.06% | 69.85% | 63.12% | 5,720 | 1377 |
| מגדל | 0.46% | 11.55% | 18.03% | 79.13% | 80.14% | 4,881 | 869 |
| מנורה מבטחים | 0.21% | 11.39% | 18.96% | 79.24% | 79.01% | 3,321 | 1256 |
| אינפיניטי | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 11.70% | 17.30% | 84.02%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 104.50%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 1,270 | 1537 |
| ממוצע הכתבה | 0.48% | 11.76% | 17.89% | 78.82% | 80.97% |
מיון לפי נכסים | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אינפיניטי | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 11.70% | 17.30% | 84.02%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 104.50%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 1,270 | 1537 |
| מנורה מבטחים | 0.21% | 11.39% | 18.96% | 79.24% | 79.01% | 3,321 | 1256 |
| מגדל | 0.46% | 11.55% | 18.03% | 79.13% | 80.14% | 4,881 | 869 |
| אלטשולר שחם | 0.46% | 10.95% | 14.06% | 69.85% | 63.12% | 5,720 | 1377 |
| הראל | 0.85%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 12.88% | 20.23% | 79.15% | 80.56% | 5,826 | 763 |
| כלל | 0.50% | 14.06%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 21.86%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 81.77% | 77.54% | 5,949 | 1350 |
| הפניקס | 0.29% | 11.13% | 17.95% | 79.05% | 76.13% | 7,140 | 968 |
| מיטב | 0.45% | 11.67% | 18.54% | 81.96% | 81.17% | 8,926 | 883 |
| ילין לפידות | -0.08% | 9.13% | 14.76% | 72.77% | 81.03% | 12,443 | 8563 |
| מור | 0.43% | 13.78% | 19.46% | 82.77% | 84.56% | 14,925 | 12536 |
| אנליסט | 0.81% | 11.12% | 15.60% | 77.31% | 82.93% | 17,583 | 963 |
| ממוצע הכתבה | 0.48% | 11.76% | 17.89% | 78.82% | 80.97% |
★ הסימון נקבע לפי הנתונים של כל הקרנות המוצגות בטבלה, בכל תקופה בנפרד. בשוויון מסומנות כל המובילות.
הנתונים ושורת הממוצע כפי שפורסמו בכתבת FUNDER מ־16.10.2026. התשואות ל־3 ול־5 שנים מצטברות.
ליגת FUNDER • קרנות השתלמות
מסלול מחקה S&P 500
ספטמבר 2026
מיון לפי ספטמבר | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| כלל | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.05%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 45.69% | 76.10% | 4,772 | 13342 |
| אנליסט | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.77% | 7.15% | 45.91% | אין נתון | 1,483 | 13853 |
| מגדל | 2.17% | 7.95% | 7.57% | 46.42% | אין נתון | 3,960 | 14668 |
| מנורה מבטחים | 2.14% | 7.99% | 7.41% | 47.14% | אין נתון | 2,992 | 13873 |
| הפניקס | 2.14% | 7.95% | 7.17% | 45.51% | 78.70%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 10,123 | 13264 |
| מיטב | 2.11% | 8.01% | 7.31% | 47.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 75.84% | 3,579 | 13245 |
| הראל | 2.07% | 7.80% | 7.09% | 46.98% | 75.32% | 7,867 | 13502 |
| אלטשולר שחם | 2.03% | 7.38% | 7.22% | אין נתון | אין נתון | 1,034 | 14862 |
| ממוצע הכתבה | 2.13% | 7.86% | 7.31% | 46.46% | 76.49% |
מיון לפי ספטמבר | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם | 2.03% | 7.38% | 7.22% | אין נתון | אין נתון | 1,034 | 14862 |
| הראל | 2.07% | 7.80% | 7.09% | 46.98% | 75.32% | 7,867 | 13502 |
| מיטב | 2.11% | 8.01% | 7.31% | 47.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 75.84% | 3,579 | 13245 |
| מנורה מבטחים | 2.14% | 7.99% | 7.41% | 47.14% | אין נתון | 2,992 | 13873 |
| הפניקס | 2.14% | 7.95% | 7.17% | 45.51% | 78.70%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 10,123 | 13264 |
| מגדל | 2.17% | 7.95% | 7.57% | 46.42% | אין נתון | 3,960 | 14668 |
| כלל | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.05%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 45.69% | 76.10% | 4,772 | 13342 |
| אנליסט | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.77% | 7.15% | 45.91% | אין נתון | 1,483 | 13853 |
| ממוצע הכתבה | 2.13% | 7.86% | 7.31% | 46.46% | 76.49% |
מיון לפי מתחילת השנה | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| כלל | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.05%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 45.69% | 76.10% | 4,772 | 13342 |
| מיטב | 2.11% | 8.01% | 7.31% | 47.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 75.84% | 3,579 | 13245 |
| מנורה מבטחים | 2.14% | 7.99% | 7.41% | 47.14% | אין נתון | 2,992 | 13873 |
| מגדל | 2.17% | 7.95% | 7.57% | 46.42% | אין נתון | 3,960 | 14668 |
| הפניקס | 2.14% | 7.95% | 7.17% | 45.51% | 78.70%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 10,123 | 13264 |
| הראל | 2.07% | 7.80% | 7.09% | 46.98% | 75.32% | 7,867 | 13502 |
| אנליסט | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.77% | 7.15% | 45.91% | אין נתון | 1,483 | 13853 |
| אלטשולר שחם | 2.03% | 7.38% | 7.22% | אין נתון | אין נתון | 1,034 | 14862 |
| ממוצע הכתבה | 2.13% | 7.86% | 7.31% | 46.46% | 76.49% |
מיון לפי מתחילת השנה | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם | 2.03% | 7.38% | 7.22% | אין נתון | אין נתון | 1,034 | 14862 |
| אנליסט | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.77% | 7.15% | 45.91% | אין נתון | 1,483 | 13853 |
| הראל | 2.07% | 7.80% | 7.09% | 46.98% | 75.32% | 7,867 | 13502 |
| מגדל | 2.17% | 7.95% | 7.57% | 46.42% | אין נתון | 3,960 | 14668 |
| הפניקס | 2.14% | 7.95% | 7.17% | 45.51% | 78.70%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 10,123 | 13264 |
| מנורה מבטחים | 2.14% | 7.99% | 7.41% | 47.14% | אין נתון | 2,992 | 13873 |
| מיטב | 2.11% | 8.01% | 7.31% | 47.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 75.84% | 3,579 | 13245 |
| כלל | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.05%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 45.69% | 76.10% | 4,772 | 13342 |
| ממוצע הכתבה | 2.13% | 7.86% | 7.31% | 46.46% | 76.49% |
מיון לפי 12 חודשים | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| כלל | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.05%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 45.69% | 76.10% | 4,772 | 13342 |
| מגדל | 2.17% | 7.95% | 7.57% | 46.42% | אין נתון | 3,960 | 14668 |
| מנורה מבטחים | 2.14% | 7.99% | 7.41% | 47.14% | אין נתון | 2,992 | 13873 |
| מיטב | 2.11% | 8.01% | 7.31% | 47.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 75.84% | 3,579 | 13245 |
| אלטשולר שחם | 2.03% | 7.38% | 7.22% | אין נתון | אין נתון | 1,034 | 14862 |
| הפניקס | 2.14% | 7.95% | 7.17% | 45.51% | 78.70%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 10,123 | 13264 |
| אנליסט | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.77% | 7.15% | 45.91% | אין נתון | 1,483 | 13853 |
| הראל | 2.07% | 7.80% | 7.09% | 46.98% | 75.32% | 7,867 | 13502 |
| ממוצע הכתבה | 2.13% | 7.86% | 7.31% | 46.46% | 76.49% |
מיון לפי 12 חודשים | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הראל | 2.07% | 7.80% | 7.09% | 46.98% | 75.32% | 7,867 | 13502 |
| אנליסט | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.77% | 7.15% | 45.91% | אין נתון | 1,483 | 13853 |
| הפניקס | 2.14% | 7.95% | 7.17% | 45.51% | 78.70%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 10,123 | 13264 |
| אלטשולר שחם | 2.03% | 7.38% | 7.22% | אין נתון | אין נתון | 1,034 | 14862 |
| מיטב | 2.11% | 8.01% | 7.31% | 47.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 75.84% | 3,579 | 13245 |
| מנורה מבטחים | 2.14% | 7.99% | 7.41% | 47.14% | אין נתון | 2,992 | 13873 |
| מגדל | 2.17% | 7.95% | 7.57% | 46.42% | אין נתון | 3,960 | 14668 |
| כלל | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.05%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 45.69% | 76.10% | 4,772 | 13342 |
| ממוצע הכתבה | 2.13% | 7.86% | 7.31% | 46.46% | 76.49% |
מיון לפי 3 שנים | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| מיטב | 2.11% | 8.01% | 7.31% | 47.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 75.84% | 3,579 | 13245 |
| מנורה מבטחים | 2.14% | 7.99% | 7.41% | 47.14% | אין נתון | 2,992 | 13873 |
| הראל | 2.07% | 7.80% | 7.09% | 46.98% | 75.32% | 7,867 | 13502 |
| מגדל | 2.17% | 7.95% | 7.57% | 46.42% | אין נתון | 3,960 | 14668 |
| אנליסט | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.77% | 7.15% | 45.91% | אין נתון | 1,483 | 13853 |
| כלל | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.05%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 45.69% | 76.10% | 4,772 | 13342 |
| הפניקס | 2.14% | 7.95% | 7.17% | 45.51% | 78.70%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 10,123 | 13264 |
| אלטשולר שחם | 2.03% | 7.38% | 7.22% | אין נתון | אין נתון | 1,034 | 14862 |
| ממוצע הכתבה | 2.13% | 7.86% | 7.31% | 46.46% | 76.49% |
מיון לפי 3 שנים | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הפניקס | 2.14% | 7.95% | 7.17% | 45.51% | 78.70%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 10,123 | 13264 |
| כלל | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.05%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 45.69% | 76.10% | 4,772 | 13342 |
| אנליסט | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.77% | 7.15% | 45.91% | אין נתון | 1,483 | 13853 |
| מגדל | 2.17% | 7.95% | 7.57% | 46.42% | אין נתון | 3,960 | 14668 |
| הראל | 2.07% | 7.80% | 7.09% | 46.98% | 75.32% | 7,867 | 13502 |
| מנורה מבטחים | 2.14% | 7.99% | 7.41% | 47.14% | אין נתון | 2,992 | 13873 |
| מיטב | 2.11% | 8.01% | 7.31% | 47.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 75.84% | 3,579 | 13245 |
| אלטשולר שחם | 2.03% | 7.38% | 7.22% | אין נתון | אין נתון | 1,034 | 14862 |
| ממוצע הכתבה | 2.13% | 7.86% | 7.31% | 46.46% | 76.49% |
מיון לפי 5 שנים | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הפניקס | 2.14% | 7.95% | 7.17% | 45.51% | 78.70%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 10,123 | 13264 |
| כלל | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.05%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 45.69% | 76.10% | 4,772 | 13342 |
| מיטב | 2.11% | 8.01% | 7.31% | 47.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 75.84% | 3,579 | 13245 |
| הראל | 2.07% | 7.80% | 7.09% | 46.98% | 75.32% | 7,867 | 13502 |
| אנליסט | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.77% | 7.15% | 45.91% | אין נתון | 1,483 | 13853 |
| מגדל | 2.17% | 7.95% | 7.57% | 46.42% | אין נתון | 3,960 | 14668 |
| מנורה מבטחים | 2.14% | 7.99% | 7.41% | 47.14% | אין נתון | 2,992 | 13873 |
| אלטשולר שחם | 2.03% | 7.38% | 7.22% | אין נתון | אין נתון | 1,034 | 14862 |
| ממוצע הכתבה | 2.13% | 7.86% | 7.31% | 46.46% | 76.49% |
מיון לפי 5 שנים | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הראל | 2.07% | 7.80% | 7.09% | 46.98% | 75.32% | 7,867 | 13502 |
| מיטב | 2.11% | 8.01% | 7.31% | 47.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 75.84% | 3,579 | 13245 |
| כלל | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.05%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 45.69% | 76.10% | 4,772 | 13342 |
| הפניקס | 2.14% | 7.95% | 7.17% | 45.51% | 78.70%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 10,123 | 13264 |
| אנליסט | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.77% | 7.15% | 45.91% | אין נתון | 1,483 | 13853 |
| מגדל | 2.17% | 7.95% | 7.57% | 46.42% | אין נתון | 3,960 | 14668 |
| מנורה מבטחים | 2.14% | 7.99% | 7.41% | 47.14% | אין נתון | 2,992 | 13873 |
| אלטשולר שחם | 2.03% | 7.38% | 7.22% | אין נתון | אין נתון | 1,034 | 14862 |
| ממוצע הכתבה | 2.13% | 7.86% | 7.31% | 46.46% | 76.49% |
מיון לפי נכסים | מהגבוה לנמוך
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הפניקס | 2.14% | 7.95% | 7.17% | 45.51% | 78.70%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 10,123 | 13264 |
| הראל | 2.07% | 7.80% | 7.09% | 46.98% | 75.32% | 7,867 | 13502 |
| כלל | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.05%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 45.69% | 76.10% | 4,772 | 13342 |
| מגדל | 2.17% | 7.95% | 7.57% | 46.42% | אין נתון | 3,960 | 14668 |
| מיטב | 2.11% | 8.01% | 7.31% | 47.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 75.84% | 3,579 | 13245 |
| מנורה מבטחים | 2.14% | 7.99% | 7.41% | 47.14% | אין נתון | 2,992 | 13873 |
| אנליסט | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.77% | 7.15% | 45.91% | אין נתון | 1,483 | 13853 |
| אלטשולר שחם | 2.03% | 7.38% | 7.22% | אין נתון | אין נתון | 1,034 | 14862 |
| ממוצע הכתבה | 2.13% | 7.86% | 7.31% | 46.46% | 76.49% |
מיון לפי נכסים | מהנמוך לגבוה
| שם הקופה | ספטמבר 2026 | מתחילת השנה 2026 | 12 חודשים | 3 שנים מצטברת | 5 שנים מצטברת | נכסים מיליוני ש״ח | מספר קופה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם | 2.03% | 7.38% | 7.22% | אין נתון | אין נתון | 1,034 | 14862 |
| אנליסט | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.77% | 7.15% | 45.91% | אין נתון | 1,483 | 13853 |
| מנורה מבטחים | 2.14% | 7.99% | 7.41% | 47.14% | אין נתון | 2,992 | 13873 |
| מיטב | 2.11% | 8.01% | 7.31% | 47.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 75.84% | 3,579 | 13245 |
| מגדל | 2.17% | 7.95% | 7.57% | 46.42% | אין נתון | 3,960 | 14668 |
| כלל | 2.20%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 8.05%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 7.60%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 45.69% | 76.10% | 4,772 | 13342 |
| הראל | 2.07% | 7.80% | 7.09% | 46.98% | 75.32% | 7,867 | 13502 |
| הפניקס | 2.14% | 7.95% | 7.17% | 45.51% | 78.70%התשואה הגבוהה ביותר בעמודה, כולל שוויון | 10,123 | 13264 |
| ממוצע הכתבה | 2.13% | 7.86% | 7.31% | 46.46% | 76.49% |
★ הסימון נקבע לפי הנתונים של כל הקרנות המוצגות בטבלה, בכל תקופה בנפרד. בשוויון מסומנות כל המובילות.
ל־3 שנים מוצגים נתונים ל־7 קרנות; ל־5 שנים ל־4 קרנות. נתון חסר אינו נחשב לאפס ואינו משתתף בהשוואה.
הנתונים ושורת הממוצע כפי שפורסמו בכתבת FUNDER מ־16.10.2026. התשואות ל־3 ול־5 שנים מצטברות.

ליגת FUNDER לתשואה בקרנות ההשתלמות / קרדיט: אילוסטרציה – AI


