אופקו הלת >>> מודיעה על רישום מניותיה למסחר בבורסת בתל אביב ב-21 באוגוסט

 

 

FacebookTwitter Whatsapp

קרן מרדכי
20/08/2013

מניות החברה  רשומות למסחר ב-New York Stock Exchange (NYSE) ו ירשמו במסגרת  הרישום הכפול  גם בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ. המסחר במניות החברה יחל ב-21 באוגוסט, תחת הסימול [אפקו] (בלועזית [OPK])

מיאמי, ארה"ב ותל אביב, ישראל, 19 באוגוסט, 2013 - אופקו הלת', אינק (NYSE:OPK) (להלן: "אופקו") חברת ביו-פארמה ודיאגנוסטיקה רב לאומית, הודיעה היום כי הבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ (להלן "בורסת תל אביב") אישרה את הרישום הכפול  של המניות הרגילות של אופקו בבורסת תל אביב החל ב-21 באוגוסט, 2013, תחת הסימול [אפקו] (בלועזית [OPK]).  המניות הרגילות של אופקו יהיו רשומות למסחר הן ב-New York Stock Exchange  (להלן: "NYSE") בארה"ב והן בבורסת תל אביב בישראל. בהתבסס על שווי השוק של אופקו, מניותיה יכללו במדד ת"א-25 (להלן: "ת"א-25"), ת"א-25 הינו מדד הדגל של בורסת תל אביב, הכולל את 25 המניות בעלות שווי השוק הגבוה ביותר בבורסה.

"אנו מברכים על הצטרפותה של אופקו, חברת ביו פארמה ודיאגנוסטיקה, הפועלת ברחבי העולם, לבורסה  בתל אביב, ועל כניסתה למדדים המובילים של הבורסה ", בירכה אסתר לבנון, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך. "בשנים האחרונות הפכה הבורסה בתל אביב למרכז לחברות ביומד. רישום חברת אופקו בבורסה מהווה הבעת אמון בשוק ההון הישראלי ובמעמדו המוביל של שוק הביומד בבורסה בתל-אביב. בזכות הרישום הכפול, תזכה החברה ביתרונות מהותיים. ביניהם, חשיפה למשקיעים ישראליים, הארכת יום המסחרה,השקעה על ידי מוצרים מדדיים, תעודות סל וקרנות מתמחות וכמובן גישה נוחה למשקיעים, מוסדיים ופרטיים, לחברות גלובליות צומחות”.

"אנו שמחים להתחיל במסחר בבורסת תל אביב באמצעות הרישום הכפול ולהצטרף לחברות המובילות בישראל כחלק ממדד ת"א-25" ציין ד"ר פיליפ פרוסט, יו"ר ומנכ"ל אופקו. "אנו מאמינים כי מהלך זה ירחיב את חשיפתנו לקהל המשקיעים הישראלי ויגביר את העניין באופקו בקרב משקיעים מוסדיים גדולים ומתוחכמים בישראל. כבר יש לנו נוכחות משמעותית בישראל באמצעות הבעלות על פיינטק פרמצבטיקה בע"מ, הממוקמת בנשר, ועוסקת בפיתוח וייצור של רכיבים פארמבצפטיים ייחודיים עם פעילות גבוהה, וכן שליטה בסייוואק בע"מ, אשר מייצרת ומוכרת חיסון דור שלישי לצהבת B (Hepatitis B), אשר מיוצר במתקן ייצור ביולוגי מודרני וחדשני ביותר ברחובות.  אנו מקווים כי ישראל תהפוך למרכז הגלובאלי של אופקו למחקר ופיתוח ביוטכנולוגי עם השלמתה הצפויה של רכישת Prolor Biotech, Inc., חברת ביו-פארמה שבסיסה בנס ציונה,אשר מיישמת טכנולוגיות ייחודיות על מנת לפתח ולמסחר גרסאות חדשות  של חלבונים רפואיים שאושרו בעלי משך פעילות ארוך יותר."

אופקו תיוותר כפופה לכללים ולתקנות של ה- NYSE וה-U.S. Securities and Exchange Commission. מסחר בבורסת תל אביב מתבצע ביום ראשון מהשעה 09:45 ועד לשעה 16:30 ובימים שני עד חמישי מהשעה 09:45 ועד לשעה 17:30 שעון ישראל, למעט בחופשות בורסת תל אביב. באמצעות תיקון לחוק ניירות ערך, התשכ"ח - 1968, אשר נכנס לתוקף באוקטובר 2000, חברות הרשומות למסחר בארה"ב רשאיות להירשם למסחר גם בבורסת תל אביב, ללא דרישות רגולטוריות נוספות. בבורסת תל אביב מקושרת ישירות לשווקים בארה"ב באמצעות קישור לDTC, חברת בת של ה- Depository Trust & Clearing Corporation, המאפשרת מסחר בניירות ערך הרשומות ברישום כפול.

ברישום מניות אופקו למסחר בישראל טיפלו עורכי הדין יעל ברץ, אילן גרזי,בנימין וולטוך וחן משה ממשרד עוה"ד פרל כהן צדק לצר ברץ.

על אופקו הלת', אינק

אופקו הינה חברת ביו- פארמה ודיאגנוסטיקה רב לאומית המבקשת לבסס את מעמדה כמובילה בתעשייה, בשווקים גדולים ומתפתחים, על ידי מינוף מומחיות הגילוי, פיתוח ומסחור שלה והטכנולוגיות חדשניות שבבעלותה. מידע נוסף ניתן למצוא בכתובת: https://www.opko.com.

מידע צופה פני עתיד

הודעה זו לעיתונות כוללת התבטאויות צופות פני עתיד, כמשמעותן ב-Private Securities Litigation Reform Act of 1995, אשר כפופות לסיכונים ואי ודאויות שעלולים להביא לכך שהתוצאות בפועל תהיינה שונות מהותיות מאלו שנצפו מראש. הצהרות מעין אלה, עשויות להתייחס לתוכניותיה של אופקו, ליעדיה ולתוצאות כספיות ותפעוליות צפויות, כולל הצהרות לגבי יכולתנו להרחיב את החשיפה שלנו לקהילת המשקיעים הישראלית והגברת העניין באופקו בקרב משקיעים מוסדיים גדולים ומתוחכמים בישראל. המילים "עשוי", "יכול", "יהיה", "מאמינים", "הערכה", "צפוי", "מקווים" "מתכוונים", "תכנית", ווריאציות שונות וביטויים דומים לאלו נועדו לשם זיהוי של מידע צופה פני עתיד. משקיעים מוזהרים כי כל מידע צופה פני עתיד מעין זה אינו ערובה לביצועים עתידיים וכרוך בסיכונים ואי ודאויות, שרבים מהם אינם נתונים בשליטתה של אופקו. הסיכונים ואי ודאויות העשויים להשפיע על מידע צופה פני עתיד כוללים, אך אינם מוגבלים ל: תנודות שערי חליפין, תנאים כלכליים ופוליטיים גלובליים, ביקושי שוק עבור המוצרים והשירותים של אופקו, פרקי זמן ממושכים להגעה להיקפי מכירות גדולים, פיתוח מוצרים חדשים, הטמעת רכישות עתידיות, שמירה על יחסים עם לקוחות ושותפים, ותחרות גוברת, כמו גם את הסיכון שייתכן ולא נשלים את הרכישה של Prolor Biotech, Inc.. לקבלת פרטים נוספים אודות סיכונים ואי ודאויות הקשורים לעסקיה של אופקו, ניתן לפנות לדיווחיה של אופקו ב- Securities and Exchange Commission. אופקו אינה יכולה להעריך את ההשפעה של או את המידה שכל גורם יחיד או כל סיכון, או שילוב שלהם, עלול להביא. אופקו אינה מתחייבת לעדכן בפומבי או לתקן הצהרות צופות פני עתיד, בין אם בעקבות מידע חדש, אירועים עתידיים או כל דבר אחר.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או  או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניניים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.