הבורסה פתחה אמש את המסחר בכנס ה- DLD

 

 
אסתר לבנוןאסתר לבנון
 

עידו אייסג
FacebookTwitter Whatsapp
16/10/2013

אמש נפתח יום המסחר בפסטיבל DLD המתקיים בישראל זו השנה השלישית. מנכ"ל הבורסה, אסתר לבנון אמרה כי "אנו שמחים לקחת חלק בכנס החדשנות של תעשיית ההייטק וחברות הסטארט-אפ.  מספרם הרב של המשתתפים בכנס אשר הגיעו  מחו"ל מצביע על הקשר ההדוק שבין חברות ההייטק הישראליות ותעשיית ההייטק בעולם.  הבורסה בתל-אביב רואה חשיבות רבה בהמשך צמיחתו של ענף ההייטק המקומי המביא השקעות זרות רבות לישראל".
 


 

 צלם: משה שי

משמאל לימין:יוסי ורדי, נשיא DLD; אבי חסון, המדען הראשי; סטפני צ'רני, מנכ"ל ומייסדת DLD; אסתר לבנון, מנכ"ל הבורסה ואבי ברגר, שותף ב- PWC.

 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או  או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניניים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.