תלתן פארמה >> גייסה 1.5 דולר מיליון‎

 

 
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
07/02/2014

תלתן פארמה הודיעה היום כי גייסה 1.5 מליון דולר להשלמת ניסוי קליני שלב 2 של התרופה TL-118 לטיפול בסרטן לבלב גרורתי. TL-118 הינה תרופה אנטי-אנגיוגנית, כלומר תרופה המעכבת את אספקת הדם לגידולים הסרטניים, ועל ידי כך פוגעת בהם ומנטרלת אותם.
 
מחצית מהמטופלים כבר גויסו לניסוי הקליני שלב 2 שבו צפויים להשתתף 80 חולים שאובחנו בסרטן לבלב גרורתי וטרם קיבלו טיפול כימותרפי. החולים משובצים לאחת משתי זרועות הניסוי שבכל אחת 40 מטופלים. קבוצת הביקורת מקבלת טיפול כימותרפי המקובל לסרטן הלבלב, ואילו הקבוצה השנייה מטופלת בנוסף לכימותרפיה גם ב - TL-118.
 
ד"ר דן גולדשטאוב, מנהל התפעול הראשי של תלתן, אמר, "נכון להיום כבר גייסנו מחצית מהמטופלים בניסוי שלב 2 לטיפול אנטי-אנגיוגני בחולי סרטן לבלב גרורתי. אנו מקווים להאיץ את גיוסם של 40 החולים הנותרים בעזרת הכסף הנוסף שגייסנו. עד כה לא אובחנו בעיות בטיחות או חוסר סבילות לתרופה, והנתונים המצטברים נראים מבטיחים. בכוונתנו לסיים לגייס את החולים בתוך שנה, ומקווים להציג את תוצאות בניסוי לקראת אמצע 2015."

 תלתן פארמה הינה אחת מחברות הפורטפוליו של אינטגרה הולדינגס, חברת אחזקות בתחום הביוטכנולוגיה של יישום, חברת מסחור הטכנולוגיות של האוניברסיטה העברית.
 
 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או  או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי וביןבהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
 
x