"ת"א מהערים המתקדמות והמובילות בעולם בתחום החניה הממוחשבת"

סגנית ראש העיר וחברת דירקטוריון אחוזות החוף מיטל להבי נשאה דברים בערב הפתיחה של סימפוזיון החנייה הבינלאומי שנערך לראשונה בישראל

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
03/07/2014

בהמשך השבוע תארח חברת אחוזות החוף את מכובדי הכנס מרחבי העולם בחניוני הבימה ובדרך התת קרקעית בשרונה

מומחה התחבורה הבינלאומי רונן שכנר: "תל אביב בהחלט יכולה להתגאות בהישגים שלה בתחומי החנייה"

ועידת החנייה הבינלאומית (WPS- World Parking Symposium) תתקיים במהלך השבוע (29.6-2.7) בפעם הראשונה בישראל. סגנית ראש העיר וחברת דירקטוריון אחוזות החוף,  מיטל להבי נשאה דברי ברכה בערב פתיחת הועידה (29.6) והציגה את הישגי העיר תל אביב, וחברת אחוזות החוף בתחום החנייה והחניונים, בפני באי הכנס, ביניהם פרופסורים מאוניברסיטאות ומנכ"לי חברות עירוניות מרחבי העולם, ביניהן קנדה, הולד, ארה"ב ובריטניה.

סגנית ראש העיר להבי הדגישה בדבריה את חשיבות הענקת מקומות חנייה שמורים עבור בעלי מוגבלויות וסיפרה על 4500 מקומות חנייה בעיר אינם משמשים את האוכלוסייה הכללית ושמורים עבור נכים בעלי תו חנייה מיוחד. להבי הציגה את החידושים האחרונים מטעם עיריית ת"א ואחוזות החוף, ביניהם האפשרות לשלם דרך אפליקציות פנגו וסלופארק, שירות תל- אופן שמונה כיום כבר 17.600 מנויים קבועים. להבי הוסיפה כי אחת המטרות התחבורתיות של העירייה היא יצירת שיתופי פעולה עם הערים השכנות על מנת לאפשר תנועה בין הערים בעזרת שירות התל- אופן.

היעדר תחבורה בשבת וגם מצב ביטחוני מורכב מייחדים את מצבה של ישראל גם בתחום החנייה. חניון הבימה, שבאופן ייחודי משלב בתוכו גם מקלט אטומי וירידות מוסוות אליו בכיכר המעוצבת, הוא אחת הדוגמאות המתקדמות והמובהקות לחידוש בתחום החנייה. מכובדי הכנס יערכו סיור בליווי נבחרי אחוזות החוף בחניון הבימה יחד עם סיור בדרך התת קרקעית בשרונה.

עו"ד עפר שחל, יו"ר אחוזות החוף אמר: "העיר תל אביב הפכה בחמש השנים האחרונות להיות מהערים המתקדמות והמובילות בעולם בתחום החניה הממוחשבת. המערכת המאפשרת זיהוי ובקרת כניסה ותשלום באמצעות מצלמות (LPR) הינה מן המתקדמות בעולם והיא שינתה לחלוטין את פני החניה ושיפרה את השירות לאזרח מקצה לקצה. לכן עריכת הכנס הבינלאומי דווקא כאן בת"א היא נכונה וראויה."

רונן שכנר, מהנדס תחבורה ישראלי שפועל במקביל בישראל ובטורונטו, ממארגני הכנס אמר: "כמומחה תחבורה בינלאומי אני יכול לומר שתל אביב בהחלט יכולה להתגאות בהישגים שלה בתחומי החנייה. מעבר לרמת הגימור המאוד ייחודית של חניון הבימה למשל, האפשרות להסב את החניון למקלט היא ייחודית ואינה מוכרת ברחבי העולם. תשלום באמצעות הטלפון הסלולרי, שנהוג בתל אביב כבר משנת 2006, נכנס לשימוש רק השנה בטורונטו למשל".

בהמשך השבוע תארח חברת אחוזות החוף את מכובדי הכנס בחניונים הבימה ובדרך התת קרקעית מתחת לשרונה

להצטרפות לסיור החל מהשעה 9:45 (פגישה בכיכר הבימה)
 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או  או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי וביןבהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

x