מנהל מרכז ההשקעות בביקור בתעשייה הקיבוצית בצפון >> גורמי התיווך מיותרים – עבדו מולנו ישירות

 

 

FacebookTwitter Whatsapp

קרן מרדכי
03/11/2014

מנכ"ל איגוד התעשייה הקיבוצית: יש לנו דלתות פתוחות במשרדי הממשלה –אין סיבה שמפעל ישלם מכספו היקר לאנשים חיצוניים כדי לקדם את ענייניו.
 
 
אין צורך להיעזר במתווכים לצורך הגשת בקשות למרכז ההשקעות, עבדו מולנו ישירות, כך אמר מנהל מרכז ההשקעות, נחום איצקוביץ', לראשי התעשייה הקיבוצית בביקור שערך במפעלים אופטיקה שמיר ושלא"ג שמיר בגליל העליון.
 
איצקוביץ' מסר שמאז כניסתו לתפקיד הוא השקיע מאמץ רב בהאצת תהליכי הבדיקה והמענה לבקשות ויצירת שקיפות מול התעשייה ולכן השימוש ב'מעאכרים' מיותר. בסופו של דבר הם לוקחים לעצמם קופון מתוך המענק שמגיע לתעשייה ונחוץ לה לצורך ההשקעות.
 
מנהל מרכז ההשקעות ציין שהבקשות למענקים עולות על התקציב ולכן אין מנוס מדחיית חלק מהבקשות, אך יש לעשות את התהליך בצורה מהירה ככל האפשר ובקריטריונים ברורים לכולם.
 
ראשי איגוד התעשייה הקיבוצית ומנהלי המפעלים הציגו בפני נחום איצקוביץ' את הפעילות, האתגרים ותוכניות הפיתוח לשנים הקרובות.
 
מנכ"ל איגוד התעשייה הקיבוצית, אודי אורנשטיין, אמר שהאיגוד מתכוון להגדיר את אחד מיעדיו בצמצום הסיוע בגורמים מתווכים בין מפעלי הקיבוצים ומשרדי הממשלה מה שיכול לחסוך מיליונים למפעלים. יש לנו דלתות פתוחות ביחידות משרד הכלכלה כמו גם בכל משרדי הממשלה והגופים האחרים ואין סיבה שמפעל או קיבוץ ישלמו מכספם היקר לאנשים חיצוניים כדי לקדם את ענייניהם.
 

 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או  או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניניים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.