קרית אונו ? מה חושב יו"ר לשכת שמאי המקרקעין על האזור

התייחסות יו"ר לשכת שמאי המקרקעין בישראל לפוטנציאל אזורי התעסוקה בקריית אונו וערים אחרות

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
אילוסטרציה בלבד אילוסטרציה בלבד

ניצן צוריאל
30/04/2015

אוהד דנוס, יו"ר לשכת שמאי המקרקעין בישראל התייחס היום בוועידה הרביעית לנדל"ן עסקי באולם הבימה בתל אביב, בפאנל שהנחה ערן רולס, יו"ר מרכז הבנייה הישראל: 

"...המלצה נוספת, יש משהו שקשור בתרבות העדר, שאתה רואה אנשים שהולכים ורוכשים באותם מקומות סטנדרטים, ואני חושב למשל שאם הייתי צריך לייעץ למשקיע במשרדים איפה ללכת אז הייתי ממליץ למשל על קריית אונו שיש לה אזור תעסוקה מצוין , על כביש 471, על כביש 4, יופי של אזור תעסוקה, מי שייכנס היום, אין לי ספק שייהנה מאיזו שהיא עליית ערך, אותו דבר אפשר לדבר על אזור תעסוקה וותיק יותר, בנוי אבל לא מוערך מספיק של חולון שגם הוא נמצא על צמתים ראשיות ואפילו בני ברק שעכשיו החלה לפרוח ולצמוח אבל הרבה מאוד שנים דשדשה, ובאמת אם מישהו מחפש לעשות השקעות בשוק המשרדים ורוצה להגן על עצמו מאותם תנודות בהחלט לחפש את החזיתות החדשות, הם לא כל כך רחוקות, הם כאן בסביבה, צריך להבין, למשל בקריית אונו שהיא עשירות ברשימת המשרדים, אם בתל אביב בנו ב (שנת)  2014  140,000 (מ"ר) אז בקריית אונו בנו רק 7,000 (מ"ר) ורובם בקניון אחד, זאת אומרת שביקושים יש, הם קיימם גם שם גם שם יש פעילות מסחרית, פעילות עסקית והם קיימים בכל מקום ולכן ההמלצה שלי זה איך אומרים לצאת קצת מהקופסה ולהתחיל לבדוק מקומות חדשים באזורים במיקומים מרכזיים. "


 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.