מימון ישיר שדרגה את מערכת Oracle PeopleSoft CRM לגרסה 8.54

השדרוג של המערכת תאפשר תייעל את תהליכי השירות והמכירה

 

 

FacebookTwitter Whatsapp

עומר רגב
09/06/2015

מערכת ה-CRM במימון ישיר משמשת כמערכת ליבה עיקרית המשמשת למגוון התהליכים בחברה, בהם פעילות מערך המכירות, תמיכה בתהליכי Back office , ניהול מוקד גביה, ממשקים לאתרי אינטרנט ועוד.

לראשונה בישראל, מימון ישיר, חברת האשראי הצרכני מקבוצת ביטוח ישיר, וחברת EVO שדרגו את מערכת ניהול קשרי הלקוחות של PeopleSoft ממהדורה 8.52 למהדורה 8.54. הפרויקט ארך כחודשיים והסתיים בחודש אפריל. 

השדרוג בוצע במסגרת פרויקט שכלל גם את החלפת השרתים, שדרוג מערכת ההפעלה, שדרוג בסיס הנתונים של החברה וכתיבת ממשקים למערכות משיקות. 

מימון ישיר מגדירה את מערכת ה CRM שלה כמערכת ליבה מרכזית והיא משמשת למגוון תהליכי מכירה, חיתום, גביה, תפעול  After Sale. בין תהליכים אלה ניתן למנות את פעילות מכירות המוקד והשטח, שירות הלקוחות, פעילות האינטרנט, ניהול כלל המידע אודות הלקוח ותמיכה בתהליכים עסקיים. 

כמו כן, פותח והוטמע במסגרת הפרויקט מנוע חיפוש חכם, וממשק המשתמש עוצב מחדש. 

לדברי אמיר עוז, מנהל מערכות מידע במימון ישיר: "המערכת המשודרגת הותאמה לצרכים הנוכחיים שלנו והיא מספקת לנו את היכולת לתת שרות ללקוחותינו ולשותפינו העסקיים ברמה הגבוהה ביותר וכן, תומכת בתהליכי החדשנות של החברה".  

אלעד אלטשטיין, CTO בחברת EVO IT שהובילה את התהליך בשטח הוסיף כי "שימוש בפיתרון ממשק המשתמש החדש של PeopleSoft (Fluid) מאפשר בניה של פיתרונות ומסכי אפליקציה מודרניים תוך מינוף טכנולוגיות מחזית החדשנות של חווית המשתמש"

נעמי סורוביץ', מנכ"לית משותפת בחברת EVO IT, ציינה כי "באמצעות Fluid, ניתן לבנות פיתרון אשר מאפשר שימוש במנגנונים המהימנים שבתשתית מערכת ה PeopleSoft מחד, ומשפר מאוד את גמישות הפתרון ומקצר את משך זמן הפיתוח מאידך"

בין היתר, חברת EVO מינפה טכנולוגיות מתקדמות ברכיב הדשבורד של המערכת על מנת לייצר למימון ישיר ולשותפיה העסקיים הרבים מבט הוליסטי על ביצועי מערך המכירות של החברה.


אודות מימון ישיר
מימון ישיר הינה חברה פרטית מקבוצת ביטוח ישיר, מובילה בשוק האשראי החוץ בנקאי. החברה פעילהמשנת 2007 ומתמחה במתן הלוואות לרכב והלוואות לכל מטרה. למימון ישיר אתר אינטרנט מתקדם המאפשר קבלת הלוואה בתהליך אינטרנטי מלא הנמשך מספר דקות עד מתן אישור סופי להלוואה. הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.