קבוצת פישמן ורשת הום סנטר הם הזוכים באות הגיוון ע"ש דב לאוטמן

בעקבות העסקת אנשים עם מוגבלויות לשנת 2015

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
16/06/2015

קבוצת פישמן ורשת הום סנטר הם הזוכים באות הגיוון התעסוקתי על שם דב לאוטמן לשנת 2015, בעבור פעילותם לשילוב וקידום אנשים בעלי מוגבלויות. החברות קיבלו את האות במסגרת יום אחריות חברתית שצוין על ידי ארגון מעלה ועמותת ציונות 2000, בטקס שנערך בבורסת לניירות ערך בהשתתפות ראשי החברות הגדולות במשק. 

קבוצת פישמן זכתה באות הגיוון בעקבות שילוב אנשים עם מוגבלויות ברשת הום סנטר ובעקבות העסקת עובדים כבדי שמיעה בטלפארמה - בית מרקחת המספק תרופות באמצעות האינטרנט בעיקר לגיל השלישי.בקבוצת פישמן פועלים מזה 15 שנה  לשילוב אנשים עם מוגבלות בחברות הקבוצה במסגרת פרויקטים ארוכי טווח.

יום אחריות חברתית מתקיים זו השנה השנייה וכולל פעילויות לחברות, שנועדו להעלות את המודעות לנושא בתחומן. בטקס נחשף דירוג מעלה לשנת 2015, בהשתתפות עשרות חברות במשק, שדורגו לפי מידת פעילותן למען החברה, הסביבה והעובדים, ובמקביל הוענק אות הגיוון בעסקים. 

רשת הום סנטר אשר קיבלה את אות הזהב במסגרת תוצאות דירוג ארגון מעלה,זכתה באות בזכות שילוב אנשים עם מוגבלות ברשת, להלן דוגמאות לפעילות המתקיימת ברשת:  בהום סנטר סיימו לאחרונה 6 עובדים עם מוגבלויות הכשרה לשילוב בקופות הרשת ושלושה נקלטו בעבודה. כיום מעסיקה הרשת 32 עובדים בעלי מוגבלויות בסניפי הרשת הפרוסים בכל רחבי הארץ. כמו כן מקיימת הרשת בימים אלה , סדרה בת 6 סדנאות בנושא "עשה זאת בעצמך" בשיתוף עמותת "אנוש" ובקרוב תחל הרשת גם בתוכנית התנסויות עם עמותת "שכולו טוב". 


רשת הום סנטר, מקבוצת פישמן, הינה הרשת הגדולה והמובילה בתחום שיפור ותחזוקת הבית בישראל. הרשת נוסדה בשנת 1992, ובמשך שנות פועלה פתחה 50 סניפים ברחבי הארץ, המכילים מעל 23,000 מוצרים לבית, לגן, ולרכב. רשת הום סנטר נחשבת גם לחלוצה בתחום 'עשה זאת בעצמך', עם מגוון מלא של מוצרים לשיפור וטיפוח הבית, כולל צבע, קרמיקה, כלי עבודה, אינסטלציה, אביזרי אמבטיה, חשמל, תאורה, אלקטרוניקה ביתית ועוד.הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x