חברת הארגז קיבלה את הייצוג של חברת המנופים "פאלפינגר" מאוסטריה

ההצלחה תפיץ את המנופים של בשטחי הרשות הפלסטינית

 

 
יור ובעלי חברת הארגיור ובעלי חברת הארג
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
12/08/2015


לדברי חגי שלום – יו"ר ובעלי חברת הארגז: "מדובר בחברה המובילה בעולם באיכות ובכמות, המהווה מעל 30% מהשוק העולמי"

חברת הארגז תעשיות, מונתה בימים אלו, ע"י חברת פאלפינגר העולמית, למפיץ הבלעדי של כל מוצריה וחלפיהם במדינת ישראל וברשות הפלשתינאית. 

חברת פאלפינגר שנוסדה בשנת 1932, ע"י משפחה הנושאת שם זה, נחשבת לחברה המובילה בעולם לפתרונות החדשניים והאמינים ביותר להרמה, המותקנים ברכבים מסחריים ובתחום הימי. לחברה שמרכזה בזלצבורג אוסטריה, 32 מפעלי ייצור והרכבה ב- 18 מדינות באירופה, בצפון ודרום אמריקה ובאסיה ומעל 4,500 מרכזי מכירות ושירות ב- 130 מדינות, המשתרעות על פני 5 היבשות. החברה מעסיקה ישירות מעל  7,000 עובדים בכל העולם והיקף מכירותיה השנתי עולה על B1 יורו.המוצר המוביל בחברה, הוא מנופים לפריקה וטעינה עצמית במשאיות עם היצע של כ- 150 סוגי מנופים מסוג זה והיא חולשת על למעלה מ 30% מהשוק העולמי בתחום. בנוסף, החברה עוסקת בהצלחה, עם נתחי שוק דומים, גם בתחומים נוספים כמו טיפול בעץ ופתרונות מחזור, במתקני רמ-סע, במות הרמה ומשוי גובה.

מוצרי פאלפינגר נמכרים בישראל מעל 20 שנה וידועים בענף כמוצר האיכותי והאמין ביותר בתחום. למרות מעמדה בשוק העולמי, לא הצליחה פאלפינגר להגיע לאותם נתחי שוק בישראל בהשוואה לעולם ובשנת 2014 החליטה להיערך מחדש בישראל, על מנת להגדיל את נתח השוק ולהתקרב לרמתו העולמית. לאחר חיפושים נרחבים לפרטנר מתאים בישראל, אותרה חברת הארגז על ידי פאלפינגר, כמתאימה ביותר לביצוע השינוי בהיערכותה המחודשת בישראל..

תומאס שוויגר - מנהל המכירות של פאלפינגר באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה, הביע את שביעות רצונו המלאה מהבחירה וציין: "כבר מהמגעים הראשונים, אני רואה בחברת הארגז פוטנציאל, להיות אחד המפיצים המעולים ביותר של פאלפינגר בעולם".

לדברי חגי שלום – יו"ר ובעלי חברת הארגז: אני שמח כי חברת פאלפינגר בחרה בחברת הארגז ובעובדיה  כפרטנרים ראויים לטיפול בשוק הישראלי ובשטחי הרשות. חברת הארגז ידועה בטכנולוגיה המתקדמת אותה היא מציעה ובהבנת השוק המקומי. כמו כן, לחברה יכולות ייצוריות ושיווקיות בסטנדרט בינלאומי, שיאפשר לה להתחרות עם הגורמים המובילים כיום בשוק זה".

חברת הארגז, בבעלות אלוף (מיל.) חגי שלום, הוקמה בשנת 1932 ומתמחה בתכנון, ייצור ושיווק אוטובוסים, חלקי אלקטרוניקה לרכב, מוצרי מתכת, קירור, מיזוג אויר ומבנים מתועשים. החברה נערכת בימים אלה, לכל מה שנדרש לביצוע ההתקנות של מוצרי פאלפינגר על רכבים מסחריים ופריסת השירות. שתי החברות ישלימו את ההערכות מחדש, בהדרגה, במהלך החודשים הקרובים. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x