פלוריסטם קיבלה אישור פטנט בארה"ב לשיטות ייצור למגוון מוצרים רפואיים

 

 
זמי אברמן, מנכל פלוריסטם זמי אברמן, מנכל פלוריסטם
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
18/08/2015

  • הפטנט מחזק את מיצוב החברה בארה"ב  בתחום הריפוי התאי

  • הפטנט כולל את הטיפול במחלות עורקים פריפריאליים באמצעות תאי ה-PLX, התוויה הנמצאת כיום בניסויים קליניים בארה"ב, אירופה, ישראל ודרום קוריאה.
חברת פלוריסטם, המובילה בפיתוח מוצרים תאיים המופקים מתאי גזע שמקורם בשיליה, הודיעה היום  כי משרד הפטנטים והסימון המסחרי בארה"ב אישר פטנט של החברה שמספרו 9,096,827 ושכותרתו היא "גידול תאים נצמדים שמקורם בשיליה ושימוש בהם לריפוי". 

הפטנט מגן על שיטת הגידול הייחודית שפיתחה החברה לריבוי תאים נצמדים שמקורם בתאי גזע מהשיליה, והשימוש בתאים אלה לטיפול במגוון רחב של מחלות. ההתוויות המכוסות על ידי פטנט זה כוללות טווח רחב של מצבים איסכמיים (טרשתיים), כגון מחלות לב, שבץ, טרשת עורקים באיברים הפריפריאליים (כולל טרשת עורקים קריטית בגפיים התחתונות – CLI, ומחלת הצליעה לסרוגין- IC), מחלת השתל נגד המאחסן, השתלות איברים, השתלות תאים המטופואטיים, סכרת, מחלות אוטואימיוניות, כאבים נוירופאתיים וסרטן. 

זמי אברמן, מנכ"ל פלוריסטם אמר עם קבלת האישור לפטנט: "ארצות הברית היא שוק גדול וחשוב מאוד בעבורנו והגנה על הקניין הרוחני שלנו בשוק זה היא נכס מהותי לו אנו מייחסים חשיבות רבה. אנו מרוצים מאוד מכך שזכינו באישור פטנט זה, שמכסה גם את שיטת הייצור הייחודית שפיתחנו וגם את ההתוויות השונות לטיפול. פטנט זה תורם למיצוב הקניין הרוחני שאנו בונים בארה"ב במטרה לתמוך באסטרטגיית הפיתוח הקליני שלנו ובייצור והשיווק העתידיים שלנו בארה"ב". 

עד כה הוענקו לפלוריסטם למעלה מ-40 אישורי פטנט ברחבי העולם, ועוד כ-150 פטנטים של החברה ממתינים כיום לאישור. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x