דו"ח פעילות חציוני 2015 של ארגון לתת >> 5,000 טון מזון חולקו לנזקקים

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
20/08/2015

ארגון 'לתת' פרסם את דו"ח החציון המסכם את פעילות הארגון בחצי הראשון של שנת 2015: אלפי טונות מזון חולקו לכ-221 אלף נפשות באמצעות רשת עמותות הפועלות ב100 ישובים בכל חלקי הארץ. בארגון התנדבו כ 10,500 מתנדבים אשר העניקו 160,000 שעות התנדבות. מנכ"ל ארגון 'לתת' ערן וינטרוב: "העוני מחמיר ומעמיד והממשלה עדיין לא ממלאת את תפקידה ולוקחת אחריות על הטיפול בעוני"
 
'לתת' המשמש כארגון גג ל- 180 עמותות מקומיות מפרסם את דו"ח הפעילות החציוני של הארגון החושף את היקף פעילותו למען הנזקקים בישראל.

ע"פ הדוח חילק הארגון בחצי הראשון של שנת 2015 סך כולל של 4,997 טון מזון ,סייע ל-60 אלף משפחות נזקקות בהן כ- 221,008 נפשות, הפרוסות ב 105 ישובים ברחבי הארץ ומכל המגזרים.
 
עוד מלמד הדו"ח כי בארגון התנדבו  10,500 מתנדבים אשר העניקו 160,000 שעות התנדבות למען הקהילה, ובמבצע איסוף המזון אשר התקיים בפסח האחרון השתתפו כ-8,000 מתנדבים אשר הצליחו לרתום את הציבור הרחב ולאסוף כ18,000 ארגזי מזון אשר הועברו לנזקקים לקראת ערב החג.
כמו כן, סייע הארגון ל1,000 ניצולי שואה נזקקים, שיפץ 274 דירות של ניצולי שואה, הפעיל 2,300 חניכים בארגון נוער לתת, אשר ביצעו יחד 120  יוזמות קהילתיות.
 
מנכ"ל ארגון לתת ערן וינטרוב: "אנחנו פועלים בדיסוננס מתמיד: מחד, תחושת סיפוק אדירה נוכח העשייה האפקטיבית, מעגלי ההשפעה הרחבים, הסיוע לאוכלוסיות במצוקה והיקף ההתנדבות של ישראלים אכפתיים שפועלים על מנת לשנות את המציאות החברתית שלנו. ומאידך, תסכול עמוק מכך שהמשאבים לא מספיקים, שהעוני מחמיר ומעמיק ושהממשלה עדיין לא ממלאת את תפקידה ולוקחת אחריות על הטיפול בעוני, באי השוויון ובפערים בחברה הישראלית.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x