רבל השיגה רווחיים בסכום שיא של כ- 1,119 מיליון יורו לעומת כ- 847 מיליון יורו בתחילת השנה

רבל הסכמי חתומים לשנת 2016 עומד על מעל 180 מיליון יורו

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
20/08/2015

המכירות ברבעון הסתכמו בכ- 41.3 מיליון יורו, גידול של כ- 11% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. המכירות בששה חודשים הסתכמו בכ- 82.2 מיליון יורו, גידול של כ- 15% לעומת התקופה המקבילה אשתקד 

ה EBITDA ברבעון הסתכם בכ- 6.2 מיליון יורו, גידול של כ- 21% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. ה EBITDA בששה חודשים הסתכם בכ- 12.2 מיליון יורו, גידול של כ- 28% לעומת התקופה המקבילה אשתקד

הרווח הנקי ברבעון הסתכם בכ-3.2 מיליון יורו, גידול של כ- 81% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי בששה חודשים הסתכם בכ- 7.0 מיליון יורו, גידול של כ- 165% לעומת התקופה המקבילה אשתקד

שמואל וולודינגר, יו"ר הדירקטוריון מסר: " החברה מציגה צמיחה במכירות ועליה משמעותית ברווחים תוך מימוש מוצלח של השקעות והזמנות שנתקבלו בעבר וכל זאת תוך עמידה ביעדים תפעוליים ויעדי האיכות הקפדניים המקובלים בשוק הרכב." 

וולודינגר הוסיף כי, "מגזר מערכות האוורור נמצא בתקופת צמיחה מואצת תוך גידול משמעותי ברווחיות בעקבות ניצול השקעות מהותיות שבוצעו בעבר ומצב החברה מול התחרות בשוק. מגזר האוטומוטיב נמצא בצמיחה מואצת תוך קבלת הזמנות מסגרת גדולות מלקוחות מובילי שוק.
בעקבות המיזוג עם רביב-ארקל והשקעות שבוצעו בעבר החברה ממוצבת כיום כספק גלובלי, איכותי ותחרותי בשוק הרכב וכתוצאה מכך היא חשופה להזדמנויות משמעותיות".

אודות רבל

רבל הינה חברה בינלאומית העוסקת  בשלושה תחומים: (א) פיתוח, ייצור ושיווק שסתומים למערכות דלק ברכב, (ב) פיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי פלסטיק המיוצרים בטכנולוגית הזרקה תרמופלסטית מחוזקת בסיבי זכוכית ומיועדים להתקנה במערכות שונות של כלי רכב. חלקים אלו מחליפים חלקי מתכת ומשמשים בעיקר להפחתת משקל הרכב, ו (ג) תכנון וייצור של מרכיבי פלסטיק מדויקים המיוצרים בטכנולוגיה של הזרקה תרמו-פלסטית. עם לקוחות החברה נמנים יצרני מערכות מיכלי דלק המובילים בעולם (Tier-1) ויצרני רכב (OEM) כגון פולקסווגן, אאודי, ג'נרל מוטורס, מרצדס, יונדאי ואחרים. 

החברה מפעילה אתרי ייצור בישראל, לוקסמבורג, גרמניה, קנדה, ארה"ב וסין.

בעלי השליטה בחברה הם קיבוץ רביבים וקרן פימי.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x