נעם הירשקורן זכה לאמון המתכננים הפיננסים בישראל

נבחר לראשות איגוד המתכננים הפיננסיים

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
26/08/2015

בבחירות של איגוד מתכננים פיננסים בישראל UFPI שמסונף לארגון הבינלאומי של מתכננים פיננסים בעולם FPSB  שתוצאותיו פורסמו לאחרונה נועם הירשקורן CFP זכה לאמון של עמיתיו למקצוע ונבחר לסגן יו"ר של איגוד מתכננים פיננסים בישראל. 

נועם שיפעל כסגן לעומר גטניו CFP שיכנס לתפקיד בתחילת נובמבר ויחליף אותו כיו"ר בעוד שנתיים, הגיע מעולם הבנקאות ובתפקידו היה סמנכ"ל בנתיבות קופות גמל מקבוצת בנק מזרחי טפחות הוא הבעלים של חברת הירשקורן סמארט ובשותפות עם איל מוסקוביץ וטלי וולס מנהל את life goals finance planning ltd בית מתכנן פיננסי  שמלווה עשרות מתכננים בישראל.

דן דוברי היו"ר היוצא של האיגוד אמר לו " לפננו עוד אתגרים רבים ולא פשוטים בדרך למסד קהילה מקצועית שפועלת ביעילות עם כלים ראויים, בדרך לקבל הכרה מרשויות המדינה, מהתעשייה ומהציבור שאנו פועלים למענם. אני חש הרבה ביטחון מהמנהיגות של האיגוד שנבחר ומתרגש לקראת העתיד ואני בטוח שכולנו יחד נצליח להתגבר על כל מכשול שיהיה בדרכנו כי אנו הולכים עם הצדק, עם המקצוענות, עם אמונה ועם ערכים משותפים שיבטיחו את השגשוג של הקהילה ונהווה מקור להשראה לחברים שלנו בכל העולם ולאנשי המקצוע במדינת ישראל". כולנו יחד מאחלים לנעם הצלחה ושיהיה מנהיג לדוגמא.

עומר גטניו CFP היו"ר הנכנס שמח מאוד על המינוי ואמר " זה בהחלט ראוי שזכית לאמון של עמיתך למקצוע  שרואים בך מנהיג ואיש מקצוע לדוגמא, אשמח לשתף איתך פעולה בשנים הקרובות וכולנו יחד נמשיך בבנייה של הקהילה שיהיה מקור לגאווה לכולנו ונחרוט על הדגל שלנו את ערכי הנאמנות, המקצועיות והערכיות – יישר כח". 

יחד עם נעם נבחרו ל"ועד המנהל" יעקב פורטנוי , CFPעידו ברמן , CFP ארז לוי ,CFP רון קשת CFP, יוסי ורסנוCFP, דובי קלרון ,CFP דני שחם ,CFP גבי פרנקל  .CFP

רקע 

ה- CFP זוכה להכרה ב- 26מדינות ברחבי העולם והסמיך עד היום למעלה מ- 160,000 מתכננים פיננסים ברחבי העולם, ולמעלה מחצי מליון מצויים בתהליכי ההסמכה. רגולטורים רבים ברחבי העולם ובהם - באנגליה, הונג קונג, מלזיה, ניו זילנד, דרום אפריקה, מכירים בהסמכה זו ומיסדו אותה באופן רגולטורי כסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר לעוסקים בתעשיית הביטוח ופיננסים.

תכנון פיננסי הוא תהליך עבודה של בניית אסטרטגיות עבור משפחות לניהול ענייניהם הפיננסים במטרה להגשים יעדי חיים. כל הלומדים תכנון פיננסי השלימו תכנית לימודים של 4 סמסטרים במהלך שנתיים והתמחו בכל הדיסציפלינות של המציאות הכלכלית של משפחות במרחב גדול של פעילות פיננסית לרבות ניהול פיננסי של משפחות, ניהול נכסים, ניהול סיכונים, תכנון מס, תכנון פרישה, תכנון עיזבון והעברת נכסים בין דורית. (Estate Planning). הקורס מביט על המציאות של הלקוח בארץ וגם בעולם (לבעלי נכסים או אזרחויות בחו"ל). 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x