יש לשבח את השר גלנט על אומץ הלב, הכנות והמקצוענות שהביאו להצהרתו

בעקבות דברי שר השיכון כי מחירי הדירות לא יירדו

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
31/08/2015

קביעתו של שר השיכון יואב גלנט כי מחירי הדירות לא ירדו בתקופה הקרובה, עוררו הדים בשוק הנדל"ן.

יזם הנדל"ן הוותיק שלמה גרופמן, יו"ר 'קרן פייר' אמר בתגובה כי "יש לשבח את השר גלנט על אומץ הלב, הכנות והמקצוענות שהביא איתו להצהרה זו". 

גרופמן הוסיף כי "אנו רגילים באופן קבוע בשנים האחרונות להצהרות של שרים ואף של ראש הממשלה באשר להבטחה שהמחירים ירדו באופן מיידי, הצהרות שניתנות ללא הכרת השוק לעומקו וכידוע גרמו לאלה שהאמינו להצהרות לשלם אח"כ יותר עבור הדירה. הציבור בישראל כנראה תומך בהצהרתו של שר הבינוי והשיכון והעובדה שהנהירה למשרדי המכירות נמשכת".

יו"ר 'קרן פייר' הוסיף כי "בכל מקרה, אנו היזמים איננו מעוניינים בעליית מחירים כיוון שהמלאי החדש שאנו קונים הוא תמיד יותר יקר מאשר הדירה האחרונה בפרויקט"

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.


x