"הדולר-שקל מנסה לפרוץ את אזור ההתנגדות המשמעותי של 3.94-3.95"

 

 
 

FXCM ישראל
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
01/09/2015

גוברים הסיכויים שבפד יעדיפו לדחות את העלאת הריבית לפחות בחודש נוסף, וזאת מאחר שיהיה זה בלתי מושכל להעלות ריבית כשהשוק נמצא במצב כה רגיש, שכל מהלך עשוי להוציא אותו משיווי משקל. הפרסום המרכזי השבוע יהיה דוח התעסוקה בארצות הברית. נתון תעסוקה טוב צפוי לתת רוח גבית מחודשת לדולר.

במחלקת המחקר של FXCM ישראל מציינים הבוקר: "הדולר-שקל ממשיך לדחוף מעלה ומנסה לפרוץ את אזור ההתנגדות המשמעותי של 3.94-3.95. גם בשוק המט"ח העולמי, למרות הירידות במניות, ראינו ירידה בתנודתיות, לאחר הסערה של השבוע שעבר, וזה סימן מעודד. בשוק המניות הירידות היו מתונות יחסית ואף צפויות לאחר העליות החדות שחתמו את השבוע הקודם, ואולם ניכר שעדיין קיים חשש גדול שמדובר רק בהפוגה לפני הגל הבא, והשבוע הקרוב יהיה קריטי. בשוק המט"ח הדולר שוב חוזר לפוקוס, כאשר בשוק סופרים לאחור עד לישיבת הריבית של חודש ספטמבר, שעד לא מכבר העריכו שבה צפוי הבנק לבצע את העלאת הריבית הראשונה. לפי שעה, לאור הטלטלה האחרונה, נראה כי גוברים הסיכויים שבפד יעדיפו לדחות את העלאת הריבית לפחות בחודש נוסף, וזאת מאחר שיהיה זה בלתי מושכל להעלות ריבית כשהשוק נמצא במצב כה רגיש, שכל מהלך עשוי להוציא אותו משיווי משקל. הפרסום המרכזי השבוע יהיה דוח התעסוקה בארצות הברית. נתון טוב צפוי לתת רוח גבית מחודשת לדולר".
 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x