נתניהו >> אנו פועלים לשיפור הסביבה העסקית בישראל והפחתת נטל הרגולציה

הדברים נאמרו בפגישה עם חברי נשיאות הארגונים העסקיים

 

 
ראש הממשלה בנימין נתניהוראש הממשלה בנימין נתניהו
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
03/09/2015

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נפגש השבוע עם חברי נשיאות הארגונים העסקיים, בהם נשיא התאחדות בוני הארץ, ניסים בובליל; נשיא התאחדות המלונות, אלי גונן; נשיא להב, אהוד רצאבי; נשיא איגוד הבנקים, יאיר סרוסי; נשיא התאחדות היהלומנים, יעקב קורן; נשיא התאחדות האיכרים, דובי אמיתי; יו"ר הנשיאות, שרגא ברוש ומנכ"ל הנשיאות, אמיר חייק. נתניהו הצהיר בפני ראשי המגזר העסקי, "אנו פועלים לשיפור הסביבה העסקית והורדת נטל הרגולציה והבירוקרטיה וליצירת סביבת עסקים טובה יותר לתעשייה והמגזר העסקי". 
 
ראשי המגזר העסקי אמרו בפגישה כי הסביבה העסקית בישראל סובלת מנטל הרגולציה והבירוקרטיה הכבד, שהוא מהגבוהים מבין המדינות המפותחות, וכי ישנה אווירה שלילית ומדאיגה בקרב הציבור הרחב נגד בעלי עסקים. לדבריהם, בעלי עסקים נתפסים פעמים רבות באופן נגטיבי, על אף שהם מפתחים את המשק והכלכלה הישראלית ומייצרים מאות אלפי מקומות עבודה.

ראש הממשלה נתניהו הצהיר בפני ראשי המגזר העסקי "אנו פועלים לשיפור הסביבה העסקית והורדת נטל הרגולציה והבירוקרטיה וליצירת סביבת עסקים טובה יותר לתעשייה והמגזר העסקי".

ראש הממשלה נתניהו הדגיש: "הגדרתי יעד ברור: להגדיל את הצמיחה במשק כדי לחזק את כלכלת ישראל. נעודד צמיחה, נחזק ונסייע לתעשייה והמגזר העסקי כדי להצמיח את כלכלת ישראל ולהיטיב עם אזרחי ישראל".


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x