בריינסוויי נבחרה להשתתף בתוכנית המו"פ היוקרתית של האיחוד האירופי

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
05/09/2015

בריינסוויי מדווחת על קבלת אישור מהאיחוד האירופי לשיתופה בתוכנית המחקר והפיתוח היוקרתית "הורייזן 2020", במסגרתה תהיה זכאית למענק יחד עם קבוצת המחקר של פרופ' אברהם צנגן מאוניברסיטת בן-גוריון בהיקף של כ-1.5 מיליון ₪ (כ-410 אלף דולר).בריינסוויי נבחרה להשתתף בתוכנית בעקבות הידע הרב והניסיון של החברה בטיפול בהפרעות נפוצות בתפקודי המוח ובהתמכרויות באמצעות מערכת ה- deep TMS שפיתחה החברה.

הורייזן 2020 הינה תוכנית המו"פ מהיוקרתיות בעולם והגדולה ביותר למימון מחקר וחדשנות באירופה בסכום כולל של מעל ל-10 מיליארד יורו בשנה לכל תחומי המחקר. תוכנית זו מקדמת שיתופי פעולה בין גופים אקדמאיים וגופים מסחריים תעשייתיים במדינות אירופה, 
תוך שימוש בידע ממקורות שונים על מנת לעודד חדשנות.
 
במסגרת תוכנית הורייזן 2020, החברה תשתף פעולה עם קבוצת המחקר של פרופ' אברהם צנגן מאוניברסיטת בן-גוריון (במימון מענק של 410 אלף יורו) במחקר בתחום ההתמכרות עם טיפול deep TMS.
 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x