רונן צרפתי יתמנה למנהל לקוחות בכיר ואחראי תחום ה Security & Cyber בתדיראן טלקום

 

 
רונן צרפתי מנהל לקוחות בכיר תדיראן טלקום.רונן צרפתי מנהל לקוחות בכיר תדיראן טלקום.
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
08/09/2015


רונן צרפתי, יהיה אחראי על קידום והובלה של תהליכי מכירה בתחומי ה-Network, Security & Cyber  בעולם ה-UC&C (תקשורת אחודה – Unified Communications & Collaborations). זהו תפקיד חדש בחברה.


צביקה אלפי, מנכ"ל תדיראן טלקום, אמר היום :" הניסיון רב השנים של רונן והיכרותו עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתעשיית הטלקום, מאפשרים לו להתאים Tailor Made את הפתרון הטכנולוגי המושלם לצרכיו המדויקים של הארגון, תוך התחשבות בפרמטרים הייחודיים לו.


לרונן צרפתי מעל 20 שנות ניסיון ניהולי בכיר מחברות בינלאומיות בניהול, מכירה ואחריות על פרויקטים מורכבים ועתירי טכנולוגיות בתחומי התקשורת ואבטחת המידע ו30 שנות ניסיון בניהול מכירות בתחום הטלקום.בתפקידו האחרון היה סמנכ"ל מכירות בתחום ה-Security בחברת 'SecureNet'. בתפקידיו הקודמים תפקד כסמנכ"ל פיתוח עסקי ב'GlassHouse', כמנכ"ל  'טלדור תקשורת' וכסמנכ"ל מכירות אזורי בחברת 'נורטל –ישראל'.לרונן תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן.

על תדיראן טלקום: 

תדיראן טלקום מובילה בישראל את פתרונות הטלפוניה ותקשורת עסקית C&UC (Unified  Communication & Collaboration market leader) ומלווה מזה כ-50 שנים את לקוחותיה, הארגונים הגדולים במשק, לאורך שנים רבות באספקת פתרונות תקשורת מתקדמים מבית (כחול-לבן) ובינלאומיים.תדיראן טלקום מוחזקת באופן מלא ע"י אפקון אחזקות מקבוצת שלמה.הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x