רא"ל במילואים בני גנץ התמנה לשמש כיו"ר חברת "המימד החמישי"

בחברה הושקעו עשרות מיליוני דולרים בשלושה סבבי גיוס על ידי משקיעים פרטיים ולאחרונה על ידי קרן הענק האמריקאית Columbus Nova

 

 
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
08/09/2015

בני גנץ: "המימד החמישי פיתחה מערכות ייחודיות ביותר לניתוח מידע בכמויות אדירות ובזמן אמת, תוך שימוש בטכנולוגיית בינה מלאכותית מתקדמת.

כמי שעמד בראש ארגון המנהל כמויות אדירות של מידע מסוגים שונים, אני מבין שבעולם הסייבר, האתגרים המודיעיניים השתנו, עברנו מעידן של איסוף לעידן של היתוך ועיבוד נתונים.מדובר בתחום מרתק ועל כן בחרתי להצטרף לחברה ולהוביל עם הדירקטוריון את "המימד החמישי" להצלחה טכנולוגית ועסקית בעולם"

"המימד החמישי" (FIFTH DIMENSION) הוקמה בשנת 2014 על ידי גיא כספי, המשמש כמנכ"ל החברה, ודורון כהן המשמש כמשנה ליו"ר הדריקטוריון.
בחברה מועסקים עשרות עובדים, רובם מתמטיקאים בכירים (PhDs ותואר שני) וכן ומומחי ביג דאטה.
 
"המימד החמישי" חושף את הערך הרב הגלום בכמויות העצומות של המידע, מכל מקור איסוף, מכל סוג ומכל פורמט באמצעות יישום, לראשונה, בטכנולוגיית בינה מלאכותית "Deep Learning" המאפשרת חיזוי אוטומטי בזמן אמיתי.
החברה אשר פונה לשוק האזרחי והממשלתי הינה חלוצה עולמית ופורצת דרך בתחום וקבוצת המחקר שלה זכתה להכרה רבה באמצעות מאמרים רבים שפורסמו ברחבי בעולם.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

x