עליה של עשרות אחוזים בפניות למד"א בעקבות האובך הכבד

 

 
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
09/09/2015

עומס החום והאובך הכבד השורר בכל רחבי הארץ ביממה האחרונה, מביא עימו גם עלייה משמעותית בכמות הנפגעים * החל משעות הבוקר המוקדמות אתמול (ג') ועד היום העניקו צוותי מד"א טיפול רפואי ללמעלה מ- 455 בני אדם, בהם למעלה מ 271 בני אדם שסבלו מקוצר בנשימה ומהתקפי אסטמה, למעלה מ 52 בני אדם שהתעלפו ולמעלה מ 122 בני אדם שסבלו מהחמרה של מחלות לב
 
עומס החום והאובך הכבד במקומות שונים ברחבי הארץ, גרמו גם לעלייה של עשרות אחוזים בכמות הפניות אשר הגיעו למוקדי מד"א מאנשים אשר נפגעו כתוצאה מפגעי מזג האוויר.
 
בין השעות 06:00 אתמול (ג') ועד השעה 10:00 הבוקר (ד') העניקו צוותי מד"א הרבים שעומדים בכוננות גבוהה טיפול רפואי ללמעלה מ 455 בני אדם שנפגעו מהאובך ומהחום.
 
בין הנפגעים למעלה מ 271 בני אדם שסבלו מקוצר בנשימה, מהתקפי אסטמה והחמרה של מחלות ריאה, למעלה מ 52 בני אדם שהתעלפו ולמעלה מ 122 בני אדם שסבלו מהחמרת תסמיני מחלות הלב שמהן הם סובלים.
 
מדובר בעליה משמעותית של עשרות אחוזים, כך לדוגמא בתאריך ה-15 ליוני נרשמו במד"א קריאות ל- 109 בני אדם שסבלו מקוצר בנשימה ומהתקפי אסטמה, 59 בני אדם שהתעלפו, ו 98 בני אדם שסבלו מהחמרה של מחלות לב.
 
מנכ"ל מד"א אלי בין: "במד"א ממשיכים לשמור על כוננות בעקבות האובך וגל החום הכבד. על מנת להימנע מפגיעות בנפש אני שב ומבקש מהציבור הרחב להישמע להמלצות מד"א, לשים לב לאוכלוסייה הפגיעה יותר, הקשישים, הילדים והתינוקות, להרבות בשתייה ולהימצא במקומות מוצלים וממוזגים"

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x