הארנק הסלולרי הגיע לאילת

התושבים והתיירים יוכלו לשלם על שירותים דרך הסלולר

 

 
שלמה זיטמן, מנכל ומייסד סלאריקסשלמה זיטמן, מנכל ומייסד סלאריקס
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
17/09/2015

סלאריקס – החברה המובילה בישראל ומהמובילות העולמיות בפיתוח ושיווק אמצעי תשלום בסלולרי – החלה לפעול בעיר הדרומית ומאפשרת לתושבים ולתיירים לרכוש שירותים באמצעות הטלפון הסלולרי 

העסק הראשון שיאפשר רכישה באמצעות הארנק הסלולרי של סלאריקס הוא סניף חדש של חברת אוטוקאר, המאפשר לשלם בארנק סלולרי של שטיפת מכונית, במסגרת שת"פ ארצי של סלאריקס ואוטוקאר. מדובר בעסק הראשון באילת שמאפשר רכישה סלולרית.

"אילת – העיר היחידה בישראל שנמצאת באזור גיאוגרפי מבודד באמת – היא יעד אסטרטגי עבור 'סלאריקס'", אומר מנכ"ל ומייסד סלאריקס, שלמה זיטמן, לדברי זיטמן: "אנו שואפים לכך שניתן יהיה לרכוש באמצעות הסלולר בכל בית עסק בעיר. רכישה סלולרית היא תהליך הקנייה הזמין, המהיר והנגיש ביותר, והיא עשויה לפתור אינספור בעיות טכניות וכאבי-ראש עבור רבים מהלקוחות באילת – תושבים ותיירים ישראלים, שרבים מהם מסתובבים בה ללא כסף מזומן, וכן עבור מאות העסקים הקטנים בעיר, שרבים מהם נרתעים מהשימוש בכרטיס אשראי".   

אודות סלאריקס

חברת סלאריקס הוקמה ב-2009 על ידי שלמה זיטמן, יזם סדרתי שהקים בעבר את חברת החנייה הסלולארית העולמית "פנגו". שירות החברה מאפשר לשלם בקלות על חשבונות, לערוך קניות ולהעביר כסף לכל מי שבידו טלפון סלולרי, בלא צורך בכרטיס אשראי. ההתקשרות מבוצעת תחת מנגנון SSL שמונע חשיפה של המידע והנתונים ומאובטחת בהתאם ההגדרות המחמירות של תקן PCI DSS.הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x