בנק ישראל מזמין אותכם לסיור בבנק

בחול המועד סוכות יפתח מרכז המבקרים ללא תשלום

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
17/09/2015

כיצד שילמו לפני המצאת המטבעות? מהי סדרת השטרות הראשונה שהונפקה בישראל? מהו תפקידו/ה העיקרי של נגיד/ת בנק ישראל? מהן אינפלציה ויציבות מחירים?

בנק ישראל מזמין אתכם לבוא למרכז המבקרים בחול המועד סוכות ולגלות את התשובות באמצעות תערוכות, הדרכות וסרטים:

  • נכיר את תולדותיהם של המטבעות והשטרות ונלמד כיצד הם משקפים את מורשת העם והמדינה.

  • נתוודע לסדרת השטרות החדשה וכן לתהליך הנפקתו של הכסף ולאמצעי הביטחון נגד זיופים.

  • נלמד על תפקידיו של בנק ישראל ועל תרומתו לכלכלת המדינה. במיוחד נדגיש את תפקידו המרכזי של בנק ישראל – שמירה על יציבות המחירים.
 
מועדי הביקור:
בימים שלישי עד חמישי (29.9-1.10, ט"ז-י"ח בתשרי) ייערכו שלושה סיורים מודרכים בשעות: 10:00, 11:30, 13:00.

  
הסיור מתאים למבוגרים ולילדים בני שמונה ומעלה ואורכו כשעה ורבע. הוא אינו כרוך בתשלום אך מותנה בהרשמה מראש. 

מספר המקומות מוגבל, ומומלץ להקדים ולהירשם.

בואו בשלום

להרשמה ולבירורים: 
דואר אלקטרוני:  mevakrim@boi.org.il 
טלפונים: 02-6552828; 02-6552520; 02-6552718 

מרכז המבקרים נמצא בבניין בנק ישראל בקריית הממשלה, ברחוב בנק ישראל 1 בירושליםהנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x