בריינסוויי קבלה אישור לשיווק מערכת ה-Deep TMS לחיל הים האמריקאי

במסגרת האישור התקבלה הזמנה ראשונה לשימוש במערכת ה- Deep TMS של החברה לטיפול בהפרעות פסיכיאטריות

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
21/09/2015

במסגרת האישור התקבלה הזמנה ראשונה לשימוש במערכת ה- Deep TMS של החברה לטיפול בהפרעות פסיכיאטריות

בריינסווי הודיעה היום כי קיבלה מחיל הים האמריקאי הזמנה ראשונה לשימוש במערכת ה- Deep TMS של החברה לטיפול בהפרעות פסיכיאטריות. חיל הים האמריקאי מספק שירותי בריאות למשרתים ולמשפחותיהם והחברה רואה חשיבות גדולה באישור הזכיה במכרז לחיל הים האמריקאי, שהינו אבן דרך נוספת בתהליך השיווק וההטמעה של מערכות החברה בשווקים חדשים בארה"ב.

ד"ר גיא איזיקיאל, נשיא ומנכ"ל בריינסוויי מסר: "אישורה של החברה כספק של חיל הים האמריקאי בארה"ב וקבלת הזמנה ראשונה מהווים אבן דרך חשובה בחדירה לשוק האמריקאי. חיל הים האמריקאי מספק שירותי בריאות למשרתים ולמשפחותיהם ומפעיל מרכזים רפואיים רבים. לאחרונה הודענו על הרחבת צוות ההנהלה עם מינוי של ג'וזף פרקופקה לסמנכ"ל המכירות בארה"ב. החברה נמצאת בתנופת עשייה בשוק האמריקאי ומרכזת מאמצים רבים למימוש התכנית האסטרטגית שלה להגדלת המכירות בארה"ב".

אודות בריינסוויי

בריינסוויי עוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מערכת רפואית לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקודי המוח. המערכת הרפואית אותה מפתחת ומייצרת החברה מבוססת על טכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך הנקראת Deep TMS, באמצעותה ניתן להגיע לעומק המוח ולייצר גירוי או דיכוי עצבי. מערכות החברה נמכרות ברחבי העולם ולהן אישורי CE ו-FDA ושיפוי רפואי אצל כ-70% מאוכלוסיית ארה"ב. עיקר מאמצי החברה בימים אלה הינם למסחור והעמקת החדירה לשוק האמריקאי לטיפול בדיכאון עמוק. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x