פריון מתרחבת: פותחת משרד חדש בברצלונה ומחזקת את נוכחותה באירופה

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
01/10/2015

Growmobile, יחידת הפרסום במובייל של חברת פריון נטוורק, הודיעה היום על פתיחת משרד חדש בברצלונה, ספרד. הפעילות במשרד החדש תשמש את החברה לפיתוח והתרחבות עסקית בשווקים הצומחים של ספרד ופורטוגל.

המשרד החדש, שמתווסף למשרדים הקיימים של החברה בפריז, יחזק את נוכחותה של יחידת המובייל של פריון באירופה. המשרד, שממוקם בסמוך לרובע הטכנולוגי של ברצלונה, מציב את Growmobile באחד השווקים הצומחים והמשמעותיים עבור החברה כיום. כבר עתה, נותנת היחידה שירות למספר חברות מובילות באזור, בהן Privalia, Segundamano, GroupM ו-Hawkers. 

לדברי שי גוטסדינר, מנהל יחידת המובייל של פריון, Growmobile: "אנחנו רואים ערך רב בעבודה קרובה עם המותגים שנהנים מהטכנולוגיה שלנו, ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר ביסוס נוכחות פיזית באחד השווקים המשמעותיים ביותר עבור החברה שלנו". 

גוטסדינר הוסיף כי "פתיחת המשרדים החדשים שלנו מהווה צעד נוסף בחשיפת הטכנולוגיה המתקדמת שלנו לרכישה ושימור משתמשים בפני מפתחי אפליקציות ו-publishers ברחבי העולם. אנחנו מצפים לפתיחה של משרדים אזוריים נוספים, באירופה ובמקומות נוספים בעולם".  

בראש המשרד בברצלונה יעמוד מרסלו נונייז פרנקו, המנהל הבכיר של Growmobile לפיתוח עסקי בספרד ופורטוגל.


אודות  Perion Network Ltd.

פריון היא חברת מדיה ואינטרנט המספקת למפרסמים ולמפתחי אפליקציות טכנולוגיות מתקדמות ומגוון פתרונות חכמים מונעי-נתונים, המאפשרים להם להפיק רווחים ולהגיע לקהלים רחבים יותר. פלטפורמת המונטיזציה של פריון, Perion Codefuel, מאפשרת לחברות להגדיל את הרווח מהתקנות מוצריהן, למקסם את הכנסותיהן ולבצע ניתוח של מידע. יחידת השיווק במובייל של פריון, Growmobile, מאפשרת למפתחים לקבל החלטות מושכלות היכן להוציא את תקציבי הפרסום שלהם על מנת להפיק את התשואה הגבוהה ביותר ולהשיג את הניראות הרבה ביותר, על פני כל מקורות הטראפיק המובילים ובהם פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר (באמצעות MMR). זאת לצד הגברת השימוש באפליקציה וצמצום נטישת המשתמשים. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x