חברת WebPals מקבוצת XLMedia חתמה על הסכם להרחבת המשרדים בבית זיואל ברמת החיל, תל-אביב שבבעלות ויתניה ואמות השקעות בע"מ

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
07/10/2015

במסגרת ההסכם, WebPals תרחיב את משרדיה ותשכור שטח של 1500 מ"ר נוספים המצטרפים לכ- 2500 מ"ר שהחברה כבר שוכרת בבניין 

ההסכם בין הצדדים נחתם ל-4 שנים עם מספר אופציות להארכתו, כשהשכ"ד הוא כ-80 ₪ למ"ר

חברת WebPals מקבוצת XLMedia חתמה על הסכם להרחבת המשרדים בבית זיואל ברמת החיל, תל-אביב שבבעלות ויתניה ואמות השקעות בע"מ. 

במסגרת ההסכם, WebPals תרחיב את משרדיה ותשכור שטח נוסף בגודל של כ-1500 מ"ר המתווספים לשטח של כ-2500 מ"ר שהחברה כבר שוכרת בבניין. ההסכם בין הצדדים נחתם ל-4 שנים עם מספר אופציות להארכתו, כשהשכ"ד הוא כ-80 ₪ למ"ר. 

מהלך ההתרחבות של WebPals בבניין נועד לתת מענה לצמיחה המהירה של החברה במהלך שנת 2015, כמו גם לגידול עתידי.

ענבל לביא, מנכ"ליתWebpals , מסרה: "שטח המשרדים הנוסף נועד לתת מענה להתרחבות המתמשכת בפעילות הקבוצה והינה חלק ממהלך הרחבת צוותי הפיתוח של החברה וגיוס העובדים שקבענו לשנת 2015."

חברת Webpals הישראלית מהווה את מרכז הפיתוח והטכנולוגיה של קבוצת XLMedia, הנסחרת בבורסה המשנית של בריטניה AIM בשווי של מעל 200 מיליון דולר. Webpals מעסיקה כ- 170 עובדים ומתמחה בפיתוח אתרי אינטרנט, כלים מתקדמים לניהול קמפיינים בערוצים שונים, מערכות מידע ומעקב ביצועים עבור הקבוצה.הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x