פורבס ארה"ב יערוך בישראל את כנס 600 "הצעירים המשפיעים" הבינלאומי הראשון

600 הצעירים המשפיעים בעולם יגיעו לכינוס בירושלים ובתל אביב ב-3-6 באפריל 2016

 

 
סטיב פורבססטיב פורבס
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
08/10/2015

פורבס מכריז היום על כנס "Under 30 EMEA" (הכולל את אירופה, המזרח התיכון ואפריקה) הראשון, שיתקיים בישראל. הכנס יאגד יחד 600 צעירים פורצי דרך ומשפיעים מכל העולם - 200 מאירופה, 200 מארה"ב ו-200 מישראל. 

בעקבות הצלחת כנס "Under 30", שהתקיים בפילדלפיה, הכנס הנוכחי יתקיים ב-3-6 באפריל, 2016 בירושלים ובתל אביב, ויכלול סדר יום עמוס בפנלים, פרזנטציות חדשניות, נאומים מרכזיים, תחרויות של הצגת פרויקטים של המשתתפים, והדרכה מפי דמויות מצליחות מעולם העסקים והממשל. בנוסף, המפגש הבין-תרבותי העשיר יספק אווירת נטוורקינג בינלאומית נדירה עבור יזמים צעירים. 

האירוע ייצא לדרך בערב ה-3 באפריל עם קבלת פנים בתל אביב. ב-4 באפריל תתקיים לאורך היום תוכנית מלאה ובערב יתקיימו פעילויות חברתיות. הכנס ימשיך ב-5 באפריל בירושלים עם תוכנית פעילות שותפת, סיורים היסטוריים וארכיאולוגיים וערב תרבותי סוחף. הכנס ייחתם ב-6 באפריל עם יום פעילות מלא ופעילויות חגיגיות.

תחרות הצגת הפרויקטים של הכנס תכלול תחרות אימפקט חברתי גלובלי עבור יזמים מתחת לגיל 30, ששואפים לקדם פתרונות ולהתמודד עם אתגרים גלובליים, כמו גם לעודד שיתוף פעולה יזמי ישראלי-פלסטיני. 

"אנחנו מצפים להביא את כנס 'Under 30' המצליח לאזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, ואין מקום טוב יותר להתחיל בו, מאשר אומת הסטארט-אפ, בה חדשנות היא המקור לכל מה שקורה", אמר רנדל ליין, עורך מגזין פורבס. 

במהלך ינואר 2016, פורבס תשיק את רשימת30 Under 30" " האירופאית, שתכלול 30 יזמים פורצי דרך מאירופה ומישראל מתחת לגיל 30, ב-20 תחומים - ובסך הכל 600 צעירים בני דור המילניום, שנבחרו על ידי כמה מהדמויות הבולטות ובעלות המוניטין ברב ביותר בכל קטגוריה. 

כנסי "Under 30" הם הרחבה של רשימת "30 Under 30" האמריקאית השנתית של מגזין פורבס. משתתפי הכנס נבחרים מתוך רשימות ה-"30 Under 30", שהפכו לפופולריות מאוד במגזיני פורבס בכל העולם. את רשימה הצעירים האמריקאים של 2015.הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x