אושרה המערכת של בריינסוויי בארה"ב

 

 
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
07/10/2015

בריינסוויי, המפתחת טכנולוגיה פורצת דרך לטיפול בהפרעות מוחיות, הודיעה היום כי חברת הביטוח ריג'נס בלו קרוס אנד בלו שילד (Regence Blue Cross and Blue Shield) אישרה באופן רשמי פוליסת ביטוח המאפשרת את הטיפול במכשיר החברה המטפל בהפרעות בתפקוד המוח. תוקף הפוליסה החל ב-1 באוקטובר 2015. כמו כן, בוטלה הגדרת הטכנולוגיה של החברה כטיפול ניסויי (Experimental/Investigational) תחת הקריטריונים לטיפול המופיעים בפוליסה. 

חברת הביטוח ריג'נס מקבוצת Blue Cross and Blue Shield מעניקה שירותי ביטוח לכ-2 מיליון מבוטחים בארה"ב, בעיקר במדינות וושינגטון, יוטה, איידהו ואורגון. חברות ביטוח נוספות שכבר אימצו את הטכנולוגיה של בריינסוויי לטיפול רפואי לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקוד המוח ומאפשרות כיסוי ביטוחי בארה"ב למערכת ה-Deep TMS לכ-70 מיליון איש הןUnited Healthcare ,  Humana ,Medicare ועוד. 

ד"ר גיא איזיקיאל, נשיא ומנכ"ל בריינסוויי מסר: "הכנסת טיפולי הDeep TMS- לפוליסות הביטוח המנוהלות על ידי חברת ביטוח נוספת מהווה נדבך נוסף בהחדרת מוצרי החברה לשוק המרכזים הרפואיים בארה״ב. ההכרה של חברות הביטוח במערכת ה-,Deep TMS שפתחה בריינסוויי, לטיפול בדכאון מג'ורי מסייעת להגברת המודעות לטכנולוגיה חשובה זו ולאימוצה בקרב יותר ויותר פסיכיאטריים וקליניקות רפואיות בארה"ב."

אודות בריינסוויי

בריינסוויי עוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מערכת רפואית לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקודי המוח. המערכת הרפואית אותה מפתחת ומייצרת החברה מבוססת על טכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך הנקראת Deep TMS, באמצעותה ניתן להגיע לעומק המוח ולייצר גירוי או דיכוי עצבי. מערכות החברה נמכרות ברחבי העולם ולהן אישורי CE ו-FDA ושיפוי רפואי אצל כ-70% מאוכלוסיית ארה"ב. עיקר מאמצי החברה בימים אלה הינם למסחור והעמקת החדירה לשוק האמריקאי לטיפול בדיכאון עמוק. הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x