ועדת הכלכלה תתכנס לדיון מיוחד במחסור במזון ברשתות השיווק

הדיון יתקיים ביום שני הקרוב

 

 
יור וועדת הכלכלהיור וועדת הכלכלה
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
07/10/2015

הדיון בוועדת הכלכלה בנושא המחסור במזון ברשתות השיווק יתקיים מיד עם החזרה מהפגרה, כבר ביום שני הקרוב (ה-12 באוקטובר 2015) בשעה 11:30.
 
הדיון יעסוק במחסור שהורגש בשבועות האחרונים הן על מדפי הבשר והעוף והן בדוכני הירקות והפירות, בהתאם להודעתו של יו"ר הוועדה, ח"כ איתן כבל, שהבהיר כבר בתחילת המשבר כי הוא רואה את העניין בחומרה רבה וכי בכוונתו לרדת לחקר האמת ולהצביע על האחראיים. היו"ר כבל אף הזכיר כי כבר לפני כחודשיים קיימה הוועדה דיון בנושא והזהירה מפני מחסור ועליית מחירים בתקופת החגים אך למרות האזהרות לא נעשה די כדי למנוע את המצב החמור.
 
בישיבה צפויים להשתתף מנכ"ל משרד החקלאות שלמה בן אליהו ונציגי המשרד, יחד עם נציגי החקלאים, מגדלי העופות מועצת החלב ונציגי המחלבות, נציגי רשתות השיווק, ארגוני צרכנים ומשרדי הכלכלה, האוצר, הבריאות ועוד.הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x