כנס הצפון לעידוד יזמות נשית בהשתתפות ליאורה עופר ובכירות נוספות מעולם העסקים הישראלי

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
12/10/2015

עמותת 'לתת עתיד' המסייעת לנשים בקשיים כלכליים לצאת לעצמאות כלכלית באמצעות פתיחת עסק עצמאי, מגיעה לאזור הצפון ותקיים כנס לעידוד יזמות נשית ביום א' הקרוב (18.10) בחיפה. מנכ"לית העמותה יעל עובדיה: "לאחר שסייענו למאות נשים בדרום ומרכז הארץ אנו מגיעים לאזור הצפון מתוך רצון אמיתי לייצר שינוי בחייהן של מאות נשים נוספות"
 
עמותת 'לתת עתיד' אשר הוקמה במטרה לסייע לנשים הנמצאות בקשיים כלכליים להקים עסק עצמאי ולהשיג עצמאות כלכלית, תקיים ביום ראשון הקרוב (18.10) כנס לעידוד יזמות נשית בהשתתפות נשים בכירות מעולם העסקים הישראלי ובהן ליאורה עופר, חלי ממן, אפרת גילת ושרון איילון, אשר יקיימו מפגשי שולחנות עגולים עם נשים המעוניינות להצרף למיזם (ללא כל עלות).
 
האירוע, אשר יחל בשעה 17:30 במגדלי חוף הכרמל בחיפה (והכניסה אליו ללא עלות בכפוף להרשמה מראש), יהווה את 'יריית הפתיחה' של פעילות העמותה אשר החלה את דרכה כחלק מארגון 'לתת' באזור הצפון, זאת לאחר שבשנים האחרונות פעלה בעיקר בדרום ומרכז הארץ, והביאה למאות סיפורי הצלחה של נשים אשר הקימו עסקים עצמאיים מצליחים ויצאו לעצמאות כלכלית.
 
מנכ"לית עמותת 'לתת עתיד' יעל עובדיה : "אני שמחה ובעיקר נרגשת להביא את הבשורה של עמותת 'לתת עתיד' גם לאזור צפון הארץ, אנו רואים בפעילותנו חובה ערכית לשיפור מצבם של אנשים החיים בקושי כלכלי, ובאמצעות תכנית 'לתת עתיד' זוכות נשים לקבל ללא כל עלות את כל הכלים הנדרשים לפתיחת עסק עצמאי מצליח ולתת לעצמן דחיפה משמעותית לעתיד טוב יותר. אין לי ספק שגם באזור הצפון נזכה להכיר נשים רבות אשר ביחד אתנו יצליחו לעשות שינוי אמיתי בחייהן".

עמותת 'לתת עתיד', נוסדה  בארגון 'לתת' במטרה לסייע לנשים במצוקה כלכלית להקים מיזם עצמאי זעיר ולהשיג עצמאות כלכלית. העמותה מציעה לכל יזמת מעטפת תמיכה ללא תשלום הכולל ליווי עסקי מקצועי, הלוואה זעירה, הכשרות עסקיות ועוד.הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x