רוט קפיטל האמריקאי >> מחיר המטרה של אימיון הישראלית הוא 6 דולר

 

 
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
12/10/2015

רוט קפיטל (בנק השקעות גדול בארה"ב) פירסם בסוף השבוע דו"ח על חברת אימיון פארמה הישראלית ובו הוא מציין כי מחיר המטרה של המניה של אימיון הוא כ- 6 דולר.

בתחילת אוגוסט  גייסה אימיון מימון של עד 21.5 מיליון דולר ממשקיעים מוסדיים אמריקאים. המשקיעים, "הרקולס טכנולוגיות" וקרן ההשקעות "דיסקבר" (Discover Groth) כבר העבירו לחברה 13.5 מיליון דולר, במועד חתימת ההסכם.
 
הגיוס מקרן ההשקעות "דיסקבר" התבצע בשתי פעימות. הפעימה הראשונה הועברה עם חתימת ההסכם, במסגרתה העבירה הקרן 9 מיליון דולר ברכישת מניות המרה, לפי מחיר של 2.5 דולר למניה, נכון לרגע סגירת ההסכם. הפעימה השנייה התבצעה בשבוע שעבר ובמסגרתה העבירה קרן ההשקעות דיסקבר  שלושה מיליון דולר נוספים. 
 
את מרבית הכסף שגוייס תשקיע אימיון פארמה בקידום ופיתוח מוצר הדגל שלה, נוגדן בשם ברטולימומאב לטיפול במחלות מעי ובמחלות עור. 

אימיון פארמה הינה חברת ביוטק ישראלית הנסחרת בנאסד"ק. החברה הוקמה בשנת 2010 ועוסקת במחקר ופיתוח של תרופות לשיפור חייהם של חולים במחלות דלקתיות ובסרטן.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x