המלצה חיובית על מניית דריו >> המנייה מתומחרת מתחת למחירה הריאלי

מה מחיר היעד? ומה הסיבות להמלצה החיובית?

 

 
ארז רפאל נשיא ומנכל דריוארז רפאל נשיא ומנכל דריו
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
14/10/2015

אנליסט הביומד הותיק Ray Dirks צופה אופק חיובי מאוד עבור מנייתLabstyle Innovations (OTCQB: DRIO)- חברת הMobile Health- הישראלית המפתחת ומשווקת בעולם מערכת לניהול מחלת הסוכרת באמצעות הטלפון החכם, הכוללת מכשיר ייחודי לניטור רמת הסוכר בדם המתחבר לשקע האוזנייה בטלפון חכם.

האנליסט מעריך כי המנייה מתומחרת מתחת לשוויה האמיתי, וצופה כי תגיע למחיר של 3.5$ בשנה הקרובה. המנייה נסחרת כיום לפי מחיר של 32 סנט, ולכן צפויה לגדול קרוב לפי 11 על פי ההמלצה. האנליסט מספק למניית דריו המלצת קנייה.

בדו"ח האנליסט מצוין כי 3 סיבות מרכזיות הובילו להמלצה החיובית:
  1. משרד הפטנטים האמריקאי העניק לדריו הרחבה של זכויות הפטנט שלה, מעבר לבדיקות גלוקוז, מה שצפוי לפתוח צוהר לחברה לשוק גלובאלי של 12 מיליארד דולר בשנה.

  2. דריו נמצאת על סף קבלת אישור שיווק מה- FDA, שמשמעותו כניסה לשוק האמריקאי – השוק הגדול בעולם.

  3. גידול מתמיד בהכנסות החברה במדינות בהן קיבלה אישור לשווק את מוצריה. 
אודות דריו
מערכת Dario™ היא פלטפורמה דיגיטלית מבוססת ענן לניטור רמות הסוכר בדם (גלוקומטר) עבור חולי סוכרת. הפלטפורמה כוללת את אפליקציית המובייל Dario™, אתר אינטרנט שימושי ומד סוכר אישי, קטן ומעוצב, הכולל מקלוני בדיקה מתאימים. מד הסוכר מתחבר לסמארטפון דרך שקע האוזניה, לאפליקציית Dario™ העשירה ולאתר האינטרנט אשר מאפשרים לחולים, לרופאים ולמטפלים גישה, בחינה ועיבוד של נתונים בזמן אמת. אפליקציית Dario™ עבור מכשירי iOS ואנדרואיד מתאימה לכל המכשירים לניטור רמות הסוכר בדם (גלוקומטרים), ומאפשרת הזנת מידע ידנית ופשוטה ישירות ממד הסוכר.  


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x