מסטרקארד משיקה פתרון הגנה מפני פריצה מקוונת לבנקים

מסטרקארד שבה להתמקד ביצירת כלים ותשתיות שיבטיחו כי התשלומים יישארו מאובטחים בהווה ובעתיד

 

 
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
18/10/2015

מסטרקארד הכריזה היום על השקת Safety Net, כלי עולמי, אשר יפחית את הפגיעה של פריצות סייבר מקוונות לבנקים וסולקים. הוא מתוכנן לעשות שימוש בעוצמתה של הרשת העולמית של מסטרקארד, על מנת לזהות התנהגות יוצאת דופן ומתקפות פוטנציאליות - לעיתים קרובות אפילו לפני שהבנק או הסולק מודעים לכך.

כיוון שצרכנים ברחבי העולם מייחסים חשיבות עליונה לבטיחות ואבטחת התשלומים שלהם בעת הקניה, מסטרקארד פועלת להבטיח שהתשלומים והנתונים הקשורים אליהם יהיו מאובטחים, בכל מקום שבו הם מתבצעים. החברה עושה זאת באמצעות מספר כלים, במסגרת גישה רב-שכבתית המיושמת בשיתוף המנפיקים, הסולקים, הקמעונאים והצרכנים.

אג׳אי בהאלה, נשיא פתרונות אבטחה ארגוניים במסטרקארד מציין: ״Safety Net היא התוספת האחרונה למערך העוצמתי של הגנות ברמת הרשת, הזמינות למנפיקים במסגרת מאבקם במתקפות סייבר גדולות. Safety Net מאפשרת לנו לסרוק מיליארדי עסקאות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ולהגן על המנפיקים שלנו מפני תקריות, כמו מתקפות Cash out ושימוש לרעה בחשבונות תשלום״.

מסטרקארד תצרף את המנפיקים לשירות ההגנה באופן אוטומטי, על מנת להבטיח שהפריסה של כלי האבטחה העדכניים ביותר תהיה נוחה ככל האפשר. Safety Net מכסה את כל העסקאות של מסטרקארד והיא כבר משולבת ברשת התשלומים העולמית של מסטרקארד, כך שהמנפיקים לא צריכים לבצע שום פעולה על מנת להשתתף.

Safety Net היא שכבה חיצונית של הגנה המשלימה את יכולותיהם של שלל הכלים וההגנות שברשות הבנק המנפיק, ומוסיפה למערכת התשלומים רמה חדשה של הגנה ללא הפרעה. היא מנטרת ערוצים ואזורים שונים, ומספקת את הרמה המתאימה ביותר של תמיכה לכל שוק ולכל שותף עסקי, באמצעות שימוש באלגוריתמים מתוחכמים. Safety Net היא עוד כלי מתקדם בתחום הבטיחות והאבטחה שמסטרקארד מעניקה לו עדיפות.

כבעלת פרספקטיבה גלובלית על עסקאות תשלומים, הרשת של מסטרקארד מסוגלת לזהות תקריות הונאה הרות אסון בזמן אמת, ולנקוט בצעדים ממוקדים אשר יספקו בקרות הגנה מטעמו של המנפיק - כך, למשל, המערכת תוכל להעניק בקרות אישור סלקטיביות כדי לחסום עסקה מסוימת בהתבסס על קריטריונים שונים.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x