עיריית נתניה משיקה >> פרויקט כלכלה קלה

עיריית נתניה ומשרד הקליטה מציגים אירוע לעולים חדשים

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
18/10/2015

עיריית נתניה ומשרד הקליטה מושיטים יד לעולים החדשים בקהילה, ויקיימו שתי הרצאות מרתקות וחווייתיות, פתוחות לקהל הרחב. ההרצאות יעסקו בדאגות היום יומיות שמעסיקות את כולנו כאזרחים במדינה ואת העולים החדשים בפרט. הן יועברו על ידי יעל טובול וולרי חלפון, יועצות לכלכלת המשפחה.

"איך קונים חכם בסופר?"

ההרצאה הייחודית מעניקה למידה בשטח כיצד לקנות בצורה חכמה בסופר. כיצד להבחין בין מוצרים, הכרת ההכשרים שונים, הכרת מוצרים דומים למוצרים שנמכרים באירופה, והשוואת מחירים בשביל ללמוד איך להוציא הרבה פחות על סל הקניות.

יום ראשון, ה' בחשון תשע"ו 18.10.15 בשעה 11:00

פעילות חווייתית ללא תשלום

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x