לראשונה בישראל: שילוט דיגיטלי תלת-מימדי בנקודות מכירה

 

 
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
18/10/2015

לראשונה בישראל: מסכים דיגיטליים תלת-מימדיים (הולוגרמות) שיוצבו בנקודות המכירה יאפשרו למפרסמים להשתמש במסכים כארון תצוגה למוצרי יוקרה ולהקרין עליהם סרטוני קידום מכירות בתלת מימד. 

השילוט הדיגיטלי התלת-מימדי יוצג לראשונה ע"י היבואנית, חברת יוניקורן מדיה, בתערוכת ISPRINT 2015 (ישפרינט) - תערוכת הדפוס המקצועית הבינלאומית הגדולה בישראל - שתתקיים בימים ג' – ה' ה-20-22 באוקטובר 2015, בגני התערוכה בתל אביב. 

"מערכות HOLOCUBE הן מערכות בגדלים שונים, המציגות תוכן תלת מימדי בצורת הולוגרמה . המערכות מיוצרות ומורכבות בבלגיה תוך הקפדה על תקנים בינלאומיים מחמירים. בזמן הצפייה, התחושה המתקבלת היא כי מדובר בתוכן "צף באוויר" המאפשר קבלת פרטים על האובייקט המוצג במימדים שונים. היכולת להעניק תחושת תלת מימד מאפשרת לבנות קונספטים שונים של תוכן: תכני פרסום יצירתיים, מיצגי אדריכלות, חלקי גוף האדם, מערכות מכאניות וכל העולה על הדמיון.... מערכות HOLOCUBE מאפשרות הצגת מוצר עוד בשלבי התכנון ע"י תוכנות תלת מימד ייעודיות ובכך מתקבלת המחשה אמיתית של המוצר עוד לפניי ייצורו בפועל. קיימים גדלים שונים של מסכים כאשר הגדול מבניהם יכול להגיע לגודל של מסך קולנוע ומאפשר הצגה של "מכונית בגודל מלא"  . "ניתן לשלב את המוצרים בתערוכות, השקות, מיתוג מוצרים, בעבודה יומיומית ובתעשייה המקצועית". מסבירה  רעיה סטרוסטה, מנכ"לית. יוניקורן מדיה יבואנית המוצר.

חברת CTV, המובילה בישראל בתחום השילוט הדיגיטלי, תהיה המשווקת הבלעדית של המסכים המיובאים ע"י חברת יוניקורן מדיה.  CTV אף הקימה סטודיו ייעודי להפקת תוכן וידאו למדיה החדשה, ובכך הפכה לחברת המדיה הדיגיטלית היחידה בישראל הערוכה להפיק סרטונים לשילוט דיגיטלי תלת מימדי. 

"מדובר בעולם חדש של מדיה פרסומית, שתאפשר למפרסמים להציג בפני קהל הקצה שלהם תכנים באיכות שעד כה נראתה רק בקולנוע", אומר מנכ"ל CTV מדיה, גיא שנקמן.

תערוכת ישפרינט בה יוצג הפיתוח החדשני היא התערוכה המקצועית הגדולה בישראל, לדפוס, דפוס דיגיטלי, גרפיקה, שילוט, שילוט דיגיטלי והוצאה לאור. התערוכה מהווה מפגש עסקי ומקצועי של בכירי תעשיית הדפוס בישראל, מקבלי ההחלטות בענף וכן למשתמשי הקצה.  התערוכה תיפתח ביום שלישי ה-20 באוקטובר 2015 בגני התערוכה בתל אביב. ישפרינט מאורגנת ע"י קבוצת שטיר, המתמחה בארגון תערוכות מקצועיות, ונערכת בחסות התאחדות המלאכה והתעשיה בישראל, לשכת המסחר תל אביב והמרכז (ארגון הגג של המגזר העסקי החופשי בישראל) וארגון אמנויות הדפוס בישראל. 

בתערוכה יוצג מגוון רחב של חידושים והתפתחויות בענף הדפוס, טרנדים חדשים כגון הדפסות על חומרים קשיחים (זכוכית, מתכת, עץ, פולימרים, נייר, אריחים קרמיים, בטון ועוד), עיצובים, חומרי גלם וסגנונות, חידושים מעניינים בדפוס הדיגיטלי וחידושים בתחומי הכריכות, הלמינציות, החומרים המתכלים, ועוד. בתערוכה צפויים לבקר אלפי אנשי מקצוע וקניינים מענף הדפוס ביניהם, בתי דפוס, הוצאות לאור, משווקים, בעלי חנויות ורשתות בתחום הצילום והדפוס, יצרנים, סוחרים וסיטונאים. בין החברות המשתתפות: מדיה קומפני, EPSON, קבוצת גטר, AGFA, CANON, , efi, COLORTEK מאסטר שיווק, ב.ר.ל.י, קבוצת שמעוני, FUJI, ע. בן צור, מפעיל ועוד רבים. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x