"מדהים לגלות כל כך הרבה חדשנות ממדינה כל כך קטנה"

כנס חדשנות ישראלית בלונדון בצל גל הטרור שבו השתתפו כ100 בלוגרים בריטיים

 

 
מנכלית VIBE ISRAELמנכלית VIBE ISRAEL
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
18/10/2015

100 מהבלוגרים המובילים בבריטניה החברים בקהילת Tots100 השתתפו היום (ה') בלונדון ביום עיון מיוחד אשר עסק בחדשנות ויזמות ישראלית ונערך ע"י עמותת VIBE ISRAEL הפועלת לשיפור תדמית מדינת ישראל בעולם.  מנכ"לית העמותה ג'ואנה לנדאו: "אין לי ספק שמדינת ישראל הרוויחה היום לא מעט נקודות לזכותה במאבק על דעת הקהל העולמית"
 
עמותת VIBE ISRAEL הפועלת לשיפור תדמית מדינת ישראל בעולם ערכה הבוקר (ה') כנס מיוחד במהלכו השתתפו 100 מהבלוגרים המובילים בבריטניה ביום עיון בנושא חדשנות ויזמות ישראלית.

אחת מהבלוגריות אשר נכחו באירוע התייחסה למצב הביטחוני בישראל ואמרה: "מכיוון שאני מגיעה מאירלנד אפשר לומר שיש לי היכרות עם המצב שבו פוליטיקה משתלטת על כל תחומי החיים, אבל אני בטח לא הייתי מגדירה ע"פ זה עם שלם. נדהמתי לגלות שממדינה כל כך קטנה יש כל כך הרבה חדשנות, עסקים מעניינים וחשיבה יצירתית".
 
מנכ"לית עמותת VIBE ISRAEL ג'ואנה לנדאו: "כאשר העולם נחשף לחוזקותיה של מדינת ישראל ולא לשיח הקבוע סביב הסכסוך הישראלי- פלסטיני, הוא זוכה ללמוד על מדינה המהווה מעוז לחדשנות ויצירתיות. אני מודה שחששתי שלמקום יגיעו פעילי מתנועת החרם ואפילו ייעצו לי לקחת שירותי אבטחה אך למרות זאת בחרנו להמשיך בתכנית המקורית מתוך אמונה שהערך שישראל נותנת למשתתפים בכנס תביא לכך שהנושא הפוליטי לא יבוא לידי ביטוי ואני שמחה לגלות שצדקתי. משתתפי הכנס היום יעבירו את החוויה שעברו למיליוני קוראיהם ברחבי העולם ואין לי ספק שמדינת ישראל והעסקים הישראלים הרוויחו היום בזכות כך לא מעט נקודות במאבק על דעת הקהל העולמית"
 
אותם מאה בלוגרים, להם מיליוני גולשים ברחבי העולם אשר עוקבים אחר התכנים אותם הם מעלים, נפגשו עם יזמים ישראלים ובהם רעות ראובני ורונית כהן בעלות המיזם Roco runs, ליאת מרדכי הרצנו שפיתחה אפליקציה ייעודית לניהול זמן במסגרת חיי המשפחה, ג'ון סאמרו, מנכ"ל ומייסד mifold שפיתח בוסטר חדשני שזכה להצלחה עולמית, רותי ארזי מנהלת מיזם PERSONA ואיתי הראל, מייסד וסמנכ"ל שיווק ב- ZEEK, אפליקציה למכירה וקניה של זיכויים וכרטיסי מתנה.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x