שר האוצר והממונה על השכר אישרו לשלם מענק מיוחד לשוטרים המשרתים באגן העיר העתיקה בירושלים

 

 
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
19/10/2015


שר האוצר, משה כחלון, והממונה על השכר, קובי אמסלם, אישרו היום לשלם מענק מיוחד לשוטרים המשרתים בירושלים. הממונה על השכר חתם על סיכום לתשלום המענק עם המשרד לביטחון פנים, לפיו שוטרים שנדרשים להתמודד עם אתגרים רבים, בהם הפרות סדר ואלימות קשה מצד מתפרעים מקומיים, יקבלו מענק כספי.

המציאות הביטחונית הקיימת באגן העיר העתיקה בירושלים, מחייבת שוטרות ושוטרים לעבודה מאומצת, מורכבת ורגישה לאורך כל שעות היום, 365 ימים בשנה. לכן, נחתם הסיכום אשר מאפשר לשלם לשוטר מענק בסכום של עד 50,000 ₪ במידה וישלים 5 שנות שירות באגן העיר העתיקה בירושלים, בתפקידי הליבה הנדרשים. בנוסף, שוטרים אשר יהוו כוחות תגבור, בתפקידי הליבה הנדרשים באזור רגיש זה, יהיו זכאים לתגמול של עד 8,000 ₪. תפקידי הליבה הם, בין השאר, סיירים, בלשים, יס"מ, פרשים וחוקרים.

הממונה על השכר, קובי אמסלם: "המענק יגדיל את יכולתה של המשטרה להציב באזורי החיכוך בבירה את השוטרים המיומנים ביותר להתמודד עם המציאות המורכבת".

 
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x