בריינסוויי מרחיבה את צוות ההנהלה וממנה את ד"ר ארון טנדלר לסמנכ"ל רפואי

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
19/10/2015

בריינסוויי (TASE: BRIN), חברה מובילה המפתחת טכנולוגיה פורצת דרך לטיפול בהפרעות מוחיות, הודיעה היום כי ד"ר ארון טנדלר ימונה לסמנכ"ל הרפואי של החברה הבת בארה"ב Brainsway USA Inc. ד"ר טנדלר הינו בעל ניסיון רב שנים בטיפול בהפרעות נפשיות כפסיכיאטר והשתמש במערכת ה-Deep TMS של בריינסוויי לטיפול בדכאון במהלך שש השנים האחרנות. ד"ר טנדלר השתתף במספר רב של ניסויים קליניים שבוצעו באמצעות Deep TMS כולל מחקרים שבחנו את יעילות של הטכנולוגיה לטיפול בדיכאון, ביפולאר, הפסקת עישון ,הפרעה טורדנית כפייתית (OCD) והפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD). בתפקיד זה ד"ר טנדלר ייסד ויניע את החזון הקליני של החברה ויוביל את ההדרכות בקליניקות. 

התפקיד יכלול גם הוצאה לפועל והטמעה של של תוכניות קליניות תוך שיתופי פעולה עם אוניברסיטאות, קליניקות ושותפים עסקיים.

ד"ר גיא איזיקיאל, נשיא ומנכ"ל בריינסוויי מסר: "הניסיון העשיר של ד"ר טנדלר בתחום שלנו יסייע בהובלת הצוות הרפואי שלנו ויחזק את מיצובה של בריינסוויי כמובילה בטיפול בהפרעות מוחיות. מחוייבותו לשיפור הבריאות הנפשית הופכת אותו למועמד האידאלי לתפקיד סמנכ"ל רפואי ואנו שמחים על כך שאחד המומחים המובילים בעולם ה-TMS מצטרף לצוות ההנהלה שלנו."

טכנולוגיית ה-Deep TMS שמערבת שימוש בקסדה, היוצרת שדות מגנטיים בדומה למערכות MRI, ומגרה את האזורים הנבחרים במח. הטיפול ניתן במהלך ארבעה שבועות עד ששה שבועות למשך כעשרים דקות בכל יום. לאחר כל טיפול המטופל יכול לחזור לביתו באופן עצמאי ולהמשיך בשגרת היום. ניסויים קליניים שבוצעו הדגימו כי הטיפול מאד יעיל כאשר 70% מהמטופלים מגיבים לטיפול ו-40%-50% מהמטופלים מגיעים למצב של הפוגה מהמחלה.

ד"ר טנדל, הסמנכ"ל הרפואי הנכנס של בריינסוויי: "מערכת ה-Deep TMS של בריינסוויי מציעה תקווה למטופלים שניסו טיפול תרופתי ללא הצלחה. ראיתי תוצאות נהדרות בטכנולוגיית ה- DeepTMSבקליניקה שלי ואני מחויב לעזור לצוות ההנהלה שמוביל את הצמיחה של בריינסוויי בארה"ב ובשאר העולם כשאנו ממשיכים להרחיב את המחקר ולהגביר את אימוץ ה- Deep TMSבקרב קהילת הרופאים ברחבי ארה"ב."

לד"ר טנדל תואר M.D. מבית הספר ללימודי רפואה באוניברסיטת ניו יורק ותואר B.A. מאוניברסיטת Yeshiva. 

אודות בריינסוויי

בריינסוויי עוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מערכת רפואית לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקודי המוח. המערכת הרפואית אותה מפתחת ומייצרת החברה מבוססת על טכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך הנקראת Deep TMS, באמצעותה ניתן להגיע לעומק המוח ולייצר גירוי או דיכוי עצבי. מערכות החברה נמכרות ברחבי העולם ולהן אישורי CE ו-FDA ושיפוי רפואי אצל כ-70% מאוכלוסיית ארה"ב. עיקר מאמצי החברה בימים אלה הינם למסחור והעמקת החדירה לשוק האמריקאי לטיפול בדיכאון עמוק. 

 
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x