מיליוני דולרים יושקעו בסטארטאפים ישראליים במהלך ועידת ישראל בלוס אנגלס

 

 
ימין שרונה גסטמן שמאל יוסי ורדיימין שרונה גסטמן שמאל יוסי ורדי
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
21/10/2015

מעל ל- 700 חברות עתידות לקחת חלק בועידת ישראל (The Israel Conference), ביניהן מספר חברות מפתח בתעשיית הטכנולוגיה, התקשורת והבידור האמריקאית אשר ישקיעו מעל ל- 20 מיליון דולרים בסטארטאפים ישראליים. נתון זה הופך את הועידה לאירוע הגדול והמשפיע ביותר בקהיליית העסקים של ישראל וארצות הברית.

ועידת ישראל (The Israel Conference), האירוע הגדול והמשפיע ביותר בקהיליית העסקים של ישראל – ארצות הברית, עתידה להתקיים זו השנה השביעית, ותיערך בלוס אנג'לס בתאריכים 21-22 לאוקטובר.

מדובר בוועידת העסקים הגדולה והמשפיעה ביותר על התעשייה הישראלית בארה"ב, בהובלת יוסי ורדי, אבי תעשיית ההייטק הישראל, ושרונה ג'סטמן, המפגישה יחדיו יזמים טכנולוגיים ומשקיעים מתחומי ההייטק, התקשורת והבידור, פרסום, תעשיית המובייל, הגיימינג, טכנולוגיות אבטחה, רכב, קלינטק, טכנולוגיה רפואית, אופנה ועיצוב שמגיעים מישראל, בעלי פוטנציאל שוק גבוה.

ועידת ישראל באופן מסורתי זה מספר שנים ברצף, מעניקה פלטפורמה ייחודית ליצירת קשרים בין חברות ההייטק הישראליות המובילות לצד סטארטאפים חדשניים וצעירים, עם משקיעים אמריקאים המהווים אנשי מפתח בחברות מובילות בתחומן, כגון: i24, פוקס דיגיטל, פרמאונט, דיסני, גוגל, מיקרוסופט, וורנר ברוס ו-70 חברות נוספות. בכל אחת מהועידות הקודמות, החברות המציגות בועידה השיגו מימון של מעל 2 מיליארד דולרים בעסקאות אשר התקיימו זמן קצר לאחריה. השנה, מעל ל50 חברות השקעה וקרנות הון סיכון שמייצגות יותר מעל 20,000,000 $ הון להשקעה בחברות סטארט-אפ ישראליות, יפגשו עם חברות שונות.

"לוס אנג'לס היא העיר ה"ישראלית" השלישית בגדולה בעולם", אומר שרונה ג'סטמן, מייסדת ועידת ישראל. "אנו נותנים דגש על טכנולוגיות תקשורתיות, קולנוע, טלוויזיה, וידיאו, מוסיקה, גיימינג ופרסום, מכיוון שהוליווד, כמו גופים משפיעים אמריקאיים נוספים, מבצעת לא מעט עסקאות עם ישראל, במיוחד בתחום הפורמטים הטלוויזיוניים. בכל שנה, חברות סטארטאפ ישראליות אשר הציגו בועידה, הפכו להיות שחקנים משמעותיים בזירה הבינלאומית, כגון וויז, טאבולה, אמובי ומג'יסטו לצד חברות גדולות כגון סודה-סטרים. גיוון אימג'ינג, סטראטסיס-אובג'קט, נטפים, אלביט ולייב פרסון כמו חברות משפיעות נוספות, ממיקרוסופט, גוגל ויאהו, מגיעות לועידת ישראל על מנת לחפש השראה, למצוא השקעות, לקבל השקעות, לחשוב על מיזמים משותפים חדשים או פשוט ליצור קשר. זו סביבה נהדרת ליצור בה תוצאות גדולות".

במהלך הועידה, יערכו מספר אירועים מיוחדים ותחרויות שונות, כגון, סבב פגישות מהיר – אירוע בו יזמים יפגשו עם משקיעים, FutureFest – אירוע בו שופטים / קרנות הון סיכון יבחרו את עשרת החברות הצעירות הטובות ביותר או APPsolutely – תחרות בין עשר אפליקציות מצליחות מישראל בה יצביע הקהל. כמו כן, עתיד להיערך סיור מיוחד בסטודיו הוליוודי.

אירועים נוספים כוללים פגישות אישיות עם אנשי תקשורת מi24 וABC, צפייה בפרקדים שלHeroes Reborn והומלנד עם טים קרינג וגדעון רף, ומפגש שעוסק בהשפעה הישראלית בשינויים המתרחשים בהוליווד, בהשתפות פוקס דיגיטל וסקרינז. הקרנת פרקים של הומלנד ברקע, תציג את הרעיונות הנהדרים ואת דמיונם של הכותבים והמפיקים הישראליים.

ועידת ישראל מפגישה בין מאות מהמנהלים הבכירים ביותר ו1000 חברות הון עתק לסטארטאפים צעירים אשר מגיעים לאירוע בן היומיים. מעל לארבעים אחוז מהמגיעים לאירוע, הם מייסדים וראשי חברות. ההגעה לאירוע תבטיח מפגש בין מנהלים בכירים לסטארטאפים צעירים ויצירתיים במיוחד, לצד קרנות הון סיכון מובילות מכל רחבי העולם.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x