ברמלי סיכם עם מפרק קרן קלע להרחיב את צו הפירוק גם לרוביקון

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
25/10/2015

יו״ר ומייסד קבוצת רוביקון, אמיר ברמלי, הגיע במהלך הלילה להסכמות עם המפרק הזמני של קרן קלע, עו״ד ארז חבר, להרחבת צו הפירוק הזמני ולהחילו גם לרוביקון.

ברמלי הסכים למהלך במטרה להפגין את נכונותו להעמיד את כל נכסי רוביקון לטובת משקיעי קרן קלע. לאור הסיכומים בין מר ברמלי לעו״ד חבר הגיש הבוקר המפרק הזמני בקשה משותפת לבית המשפט. בבקשה שהוגשה כתב עו״ד חבר כי ברמלי משתף עמו פעולה באופן מלא והוסיף כי מבדיקה ראשונית עולה שקבוצת רוביקון מחזיקה בעשרות נכסים ריאלים ופיננסיים.

ברמלי ציין כי: ״עובדי רוביקון ואני פועלים המלוא המרץ להחזיר את המצב לשגרה ולהשיב את מלוא כספי המשקיעים״.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניניים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

x