אחרי הפסקת החשמל >> ועדת לבדיקת האירוע

 

 
יור חברת החשמל יפתח רון טליור חברת החשמל יפתח רון טל
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
28/10/2015

הבוקר בוועדת הרפורמות בראשות ח"כ אלי כהן שדנה בחוק הקמת רשות החשמל, ביקש יו"ר הועדה התייחסות למצב מיו"ר חברת החשמל, יפתח רון טל.

לדבריו של רון-טל, "נכון להבוקר פחות מ8000 נשארו ללא חשמל. מי שנותר הם המקומות שהם רשת החשמל התמוטטה לחלוטין וצריך להקים עמודים וקווים. עיקר המאמץ שלנו הוא במקומות שלקוחות נמצאים כבר יומיים ללא חשמל. אני מקווה שבמהלך היום נגיע למצב רגיל, למעט מאות בודדות של אנשים במקומות שבהם קשה יותר לשקם את הרשת". 

בנוסף ציין כי הוא "בתיאום עם שר האנרגיה ובמהלך היום, אני מניח שנקים ועדת בדיקה לבדוק את האירוע הזה על כל חלקיו".

עוד הוא הוסיף ורמז כי הבעיה בימים האחרונים היא כתוצאה מכך שלא הייתה רפורמה: "האירוע הוא הסימפטום לא הבעיה, שהיא הרבה יותר גדולה וחמורה. התשתיות שקרסו הן תשתיות משנת 2002 ואתה אודי (אדירי) אחראי ישיר לכך כי אתה לא עזרת להעלות את התעריפים".
 
בתגובה לדבריו של רון טל אמר אודי אדירי כי "סיכסוך העבודה בחברת חשמל שלשום היה ארוך ופגע בצורה משמעותית. החברה לא דיווחה על זה לאף אחד ופנתה לביה"ד לעבודה בשעה מאוחרת".

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x